Brzydkie świąteczne sweterki. W tym roku po raz pierwszy dla karmiących mam

Mocno świąteczny sweterek dla mamy karmiącej debiutuje w tym roku. Wystarczy zdjąć nosek renifera i... nakarmić bobasa. Z przymrużeniem oka.

Hit 2015?

Modne świąteczne swetry w bałwanki i reniferki są dostępne np. w sieci. Każdy znajdzie swój wymarzony model.  We wszystkich rozmiarach, zabawne, sprośne, kolorowe, dla dorosłych, dla dzieci, a nawet dla psów.

W tym roku bogata oferta świątecznych sweterków została wzbogacona o ten dedykowany mamom karmiącym.

Wygodny i praktyczny?

Jak łatwo się domyśleć, wystarczy z wystylizowanej na renifera piersi zdjąć nosek i nakarmić dziecko. Producent nie podpowiada jednak jakiego kleju użyć, aby nosek się trzymał i nie okazał toksyczny dla maluszka.

Autorki popularnego wśród karmiących mam fanpage'u Beautiful Breastfeeding zamieściły zdjęcie świątecznego modelu dla karmiących mam.

Kilka tysięcy internautów polubiło zdjęcie, ale nie zabrakło kąśliwych komentarzy.

"Każdego to śmieszy do momentu, kiedy zdejmiesz nosek i przystawisz dziecko do piersi. Wówczas może się okazać, że sweterek jednak bulwersuje". Mamy karmiące piersią często biorą udział w internetowych dyskusjach i piszą w swoich postach, że w miejscu publicznym nie zawsze spotykają się z aprobatą.

Dla mam karmiącychDla mam karmiących fot: Etsy.com/YourSassyGrandma fot: Etsy.com/YourSassyGrandma

Sweter dla mam jest dostępny w różnych kolorach, znajdziesz go w ofercie popularnego na całym świecie internetowego bazaru Etsy. Za produkcję tego "cudu" odpowiedzialna jest marka YourSassyGrandma. Kosztuje niecałe 200 zł.

Dla mam karmiącychDla mam karmiących fot: Etsy.com/YourSassyGrandma fot: Etsy.com/YourSassyGrandma

W ofercie są również inne wzory dla pań jak np. z kieszenią na butelkę ulubionego wina. Ten model został dedykowany niekarmiącym piersią kobietom, które podczas świąt mają ochotę nieco "wyluzować".

Dla wyluzowanychDla wyluzowanych fot: Etsy.com fot: Etsy.com

W naszej galerii propozycje niegrzecznych świątecznych swetrów nie tylko dla mam.

Więcej o: