Ślub na porodówce! Para chciała się pobrać przed narodzinami córki, więc personel szpitala szybko zorganizował uroczystość

Para z Teksasu zdecydowała się na szybki ślub, gdy podczas rutynowej wizyty lekarz odkryła, że ciężarna kobieta już rodzi.

Personel oddziału położniczego szpitala w Teksasie jest przyzwyczajony do szybkiego działania i nieprzewidzianych sytuacji, więc poradził sobie także z zaaranżowaniem ślubu. I to w godzinę!

Dla Stephanie Tallent i Jasona Nece bardzo ważne było, żeby pobrać się przed narodzinami ich córki. Stephanie była w zaawansowanej ciąży, więc mieli już zebrane wszystkie dokumenty potrzebne do zawarcia małżeństwa. Tego ranka zgłosili się do położnika na kontrolne usg. Gdy lekarz stwierdził, że poród już się rozpoczął i konieczne jest cesarskie cięcie, personel postanowił pomóc parze zrealizować marzenie i zorganizował szybki ślub. Całe wydarzenie nagrał i udostępnił stacji ABC News.

ABC Latest News | Latest News Videos

Pomimo pośpiechu, Stephanie Tallent czuła się jak prawdziwa panna młoda. Założyła białą sukienkę, którą akurat miała w samochodzie, bo wiozła rzeczy do pralni, a jedna z pielęgniarek pożyczyła jej naszyjnik z białych pereł. Pani doktor przyniosła róże ze swojego gabinetu, które posłużyły jako bukiet ślubny.

Samo cesarskie cięcie również przebiegło bez problemów i nowożeńcy powitali na świecie swoją córeczkę, Sophię. Podwójnie gratulujemy!

Stephanie Tallent i Jasona Nece z córeczkąStephanie Tallent i Jasona Nece z córeczką screen abcnews.com screen abcnews.com

Pobierz darmowe aplikacje dla rodziców Moja Ciąża i Moje Dziecko