Zobaczył tatę i się zaczęło. Reakcja ukraińskiego chłopca ściska za serce

Wojna w Ukrainie wciąż trwa. Na TiKToku pojawiło się nagranie przedstawiające moment, kiedy syn widzi ojca, który powrócił z frontu. Emocjonalna reakcja dziecka sprawiła, że wiele osób nie mogło powstrzymać łez. "Ukraino, pozostań silna. Modlimy się za ciebie" - pisali internauci.

Więcej na temat wojny w Ukrainie przeczytasz na Gazeta.pl.

Od 27 lutego trwa rosyjska inwazja na Ukrainę. Od tamtego czasu wiele kobiet samotnie opiekuje się dziećmi, podczas gdy ich mężowie walczą o wolność kraju. Julia Telaga opublikowała na swoim profilu na TikToku krótkie nagranie, które pokazuje, jak jej syn zareagował na powrót taty do domu po miesiącach rozłąki. Jej filmik obejrzało prawie 9 mln osób.  

Zobacz wideo 19 czerwca to ukraiński Dzień Ojca. Tak wracający z frontu żołnierze są witani przez własne dzieci

Ojciec powrócił z wojny. Tak przywitał go syn

Na filmie widzimy jak chłopiec chwyta swoją hulajnogę i prawdopodobnie zmierza z plecakiem do szkoły. Jeszcze nie wie, że za chwile zobaczy swojego ojca. Jednak kiedy tylko mężczyzna pojawia się w kadrze, zaczyna łamiącym głosem krzyczeć "tato" i biec wprost w ramiona ojca. 

Obaj nie mogą powstrzymać wzruszenia. Pod filmikiem pojawiło się ponad 12 tysięcy komentarzy. Wielu internautów przyznało, że łzy same cisnęły się do oczu.

Aż łzy cisną się do oczu, gdy widzę taką szczęśliwą reakcję dziecka
Bardzo smutne. Niech każdy wróci
Jak to dziecko tęskniło za ojcem
Ukraino, pozostań silna. Modlimy się za ciebie

- pisali.

Więcej o: