Seks w trakcie miesiączki [WIDEO]

Jak mamy lubić seks w trakcie miesiączki, kiedy od małego jesteśmy uczone tego, że krew trzeba ukrywać? Jak dzielić to z mężczyzną, kiedy właśnie głównie przed mężczyznami miałyśmy ją ukrywać?

Niebieski płyn na podpaskach w telewizji i "wielka miesiączkowa tajemnica"

Miesiączkę ma się każdego miesiąca, przez około 5 dni. Jeśli dodać wszystkie dni krwawienia z całego życia  kobiety, wychodzi, że miesiączka trwa około 6 lat. Chyba warto o tym rozmawiać, żeby te 6 lat było przyjemniejsze. I bardziej seksowne.

- Pamiętam, że długo z nikim o tym nie rozmawiałam. O miesiączce. Bo to tabu. Ktoś może pomyśleć, że to strasznie głupie - gadać o miesiączce. Niby co to ma dać? A jednak wiem z doświadczenia: to zmienia. Każda dobra rozmowa o seksualności sprawia, że "ten temat" mniej nas krępuje. Mamy więcej luzu. Jesteśmy z tym bardziej oswojeni. I nagle w naszych związkach i rozmowach robi się miejsce na więcej - mówi bohaterka prezentowanego wideo "Voca i Karo o seksie gadajo", Voca Ilnicka.

Zobacz wideo

Voca Ilnicka jest twórczynią i redaktorką portalu Seksualność Kobiet , Karo Akabal prowadzi kursy dla kobiet w swojej internetowej  Szkole Seksu i Miłości.