Rodzina w drodze, czyli wyruszamy na weekend pełen atrakcji!

Plan jest ambitny: jeden samochód, trzy dni, 471 km, trzy atrakcyjne miejsca do odwiedzenia, dwójka dzieci poniżej 7 roku życia, jeden kierowca (i kierowniczka wyjazdu w jednym). Rodzinny przedłużony weekend w ramach akcji "Wyjechani na weekend" zbliża się w zawrotnym tempie, redakcja eDziecka w pocie czoła dopina wszystko na ostatni guzik. Czy to może się udać?

Jak zapewnić lubiącym podróże dzieciom niezapomniany weekend? Dla mnie sprawa jest prosta: dużo wrażeń! Zaczynamy w piątek, 14 maja, wyruszając z Warszawy do Kielc . Tam planujemy odwiedzić Muzeum Zabawek i Zabawy (dzieci lubią zabawki, ja lubię muzea) i zjeść zalewajkę. Próbowaliście kiedyś? Jeśli nie, koniecznie spróbujcie!

Bałtowski Kompleks TurystycznyBałtowski Kompleks Turystyczny fot. juraparkbaltow.pl fot. juraparkbaltow.pl

Następnego dnia wyruszamy do Bałtowa . Tam odwiedzimy Bałtowski Kompleks Turystyczny - będą dinozaury dla syna i zwierzyniec dla córki. Nasza sytuacja jest komfortowa: córka lubi też dinozaury, a syn zwierzęta, więc wszyscy powinni być zachwyceni. Trzymajcie tylko kciuki, żeby nie nalegały na przejażdżkę kolejką górską, bo mama-kierowniczka wyprawy nie wsiada do takich urządzeń.

Farma Iluzji w TrojanowieFarma Iluzji w Trojanowie fot. farmailuzji.pl fot. farmailuzji.pl

Z Bałtowa udajemy się w kierunku Trojanowa , gdzie w niedzielę planujemy odwiedzić Farmę Iluzji . Zapowiada się ciekawie, sprawdzimy na miejscu i zdamy wam relację. Żeby tylko nie padał deszcz...

Program jest napięty, ale jesteśmy dobrej myśli. Po weekendzie damy znać, czy udało nam się dotrzeć do wszystkich miejsc!