Gwiazdy porzucone w ciąży

Mają rozpoznawalne nazwisko, urodę i dobre zarobki. Niestety, w najważniejszym momencie życia zostały same, bo partnerzy opuścili je, gdy spodziewały się dziecka. Oto celebrytki porzucone przez mężczyzn, gdy najbardziej potrzebowały ich obecności.
Heidi Klum w ciąży 3.10.2009 6 dni przed porodem Heidi Klum w ciąży 3.10.2009 6 dni przed porodem Heidi Klum fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Porzucona przez szefa Formuły 1

Heidi Klum zaszła w ciążę z Flavio Briatore, włoskim milionerem i ówczesnym szefem Formuły 1, ale biznesmen porzucił brzemienną i nie uznał ich wspólnego dziecka. Na szczęście modelka jeszcze w odmiennym stanie poznała Seala i założyła z nim rodzinę. Teraz para ma czworo dzieci, w tym Leni, córkę Briatore, którą piosenkarz zaadoptował.

Linda Evangelista Linda Evangelista Linda Evangelista fot. EAST NEWS

Zostawiona przez męża Salmy Hayek

Linda Evangelista, jedna  z najsłynniejszych modelek świata zawiodła się na ojcu swego dziecka - miliarderze Francois Pinault. Nie tylko zostawił ją w błogosławionym stanie, ale wyparł się dziecka i oskarżył o próbę wyłudzenia alimentów. Dopiero badania DNA potwierdziły, że Pinault, obecnie mąż Salmy Hayek, jest ojcem synka modelki.

Porzucona jako nastolatka z brzuchem

Jamie Lynn Spears zaszła w ciążę jako szesnastolatka. Młodsza siostra Britney i gwiazda Nickelodeon niezbyt szczęśliwie zaczęła dorosłe życie. Nie dość, że zaszła w przypadkową ciążę w tak młodym wieku, to tata dziecka i jej pierwsza miłość, Casey Aldridge, zostawił ją gdy oczekiwała dziecka. Para próbowała się zejść po narodzinach maleństwa, ale Casey nie dojrzał do swojej roli i Jamie wychowuje je sama.

Pozostawiona swemu losowi przez milionera

Liz Hurley przez pewien czas spotykała się z amerykańskim milionerem Stephenem Bingiem. Związek kwitł dopóki aktorka nie oznajmiła mu, że spodziewa się dziecka. Przerażony biznesmen zerwał wszelkie stosunki z ciężarną dziewczyną a potem również ich synkiem Damianem. Liz wychowuje dziecko bez udziału taty chłopca.

Mel B Mel B fot. Forum

Wystawiona przez znanego aktora

Melanie Brown znana jako Mel B z zespołu Spice Girls ma dwoje dzieci i obecnie oczekuje trzeciego z aktualnym mężem. Druga córeczka celebrytki, owoc związku z Eddie'm Murphym urodziła się w atmosferze skandalu - Eddie wyparł się ojcostwa, porzucił Melanie w ciąży i nie chciał mieć z nimi nic wspólnego. Dopiero wyrok sądu zmusił go do uznania córeczki i płacenia alimentów.