Co nowego w sklepach?

Cykliczny przegląd nowości z miesięcznika "Dziecko"
Wózek Priam marki Cybex Wózek Priam marki Cybex MATERIALY PROMOCYJNE

Wózek na śnieg

Brnięcie zimą z wózkiem po nieodśnieżonych drogach do przyjemnych nie należy. No chyba, że zamiast przednich kół zainstalujecie... narty. Opcję doczepienia "płóz", czyli wymiany kółek na nartki, ma wózek Priam marki Cybex. Szczegóły na cybex-online.com.

Lampka - śnieżna kula, DJECO Lampka - śnieżna kula, DJECO MATERIALY PROMOCYJNE

Lampki jak z bajki

Nowość z kolekcji Djeco: lampki - śnieżne kule. Działają na baterie, wyłączają się same po dwóch godzinach. Nie trzeba nimi potrząsać, by płatki wewnątrz kuli zaczęły wirować - odpowiada za to wbudowany mechanizm. Lampki są dostępne w różnych kolorach, z różnymi postaciami wewnątrz kuli. Do kupienia m.in. w sklepie Mamissima (Warszawa, ul. Wiertnicza 59) i przez internet mamissima.pl.

Lampka - śnieżna kula, DJECOMATERIALY PROMOCYJNE

Nukka - wielofunkcyjny, elastyczny komin bambusowy dla mamy, taty i dziecka Nukka - wielofunkcyjny, elastyczny komin bambusowy dla mamy, taty i dziecka MATERIALY PROMOCYJNE

Sprytna Nukka

Wielofunkcyjny, elastyczny komin bambusowy dla mamy, taty i dziecka. Spełnia się w roli okrycia wózka sklepowego lub krzesełka do karmienia w restauracji; osłonki przeciwsłonecznej do wózka lub fotelika, pelerynki dla karmiącej mamy lub... zwykłego komina na szyję. Dostępny w trzech kolorach. Szczegóły na sklep.nukka.pl.

Nukka - wielofunkcyjny, elastyczny komin bambusowy dla mamy, taty i dzieckaMATERIALY PROMOCYJNE

 

Nukka - wielofunkcyjny, elastyczny komin bambusowy dla mamy, taty i dzieckaMATERIALY PROMOCYJNE

P'kolino Book Buggee P'kolino Book Buggee MATERIALY PROMOCYJNE

Jadą, jadą... książki!

Który maluch nie lubi wozić i zabierać ze sobą w różne miejsca swoich cennych skarbów? W drewnianym wózku do ciągnięcia marki P'kolino przewiezie także ulubione lektury. Pojazd zaparkowany przy łóżku świetnie pełni funkcję półki na książki. P'kolino Book Buggee dostępny jest w różnych wzorach i kolorach, można go zamówić na stronie amazon.com.

Domek MOON Domek MOON MATERIALY PROMOCYJNE

Własny domek

Domek MOON to stabilna drewniana konstrukcja dodająca uroku ułożonemu na podłodze materacowi do spania. Można na nim zawiesić lampki, baldachim, zasłonki, a latem używać także w plenerze. Dostępny w kilku kolorach na stronie domekmoon.pl.

Pluszowy strażnik smoczków i gryzaków Lullalove Pluszowy strażnik smoczków i gryzaków Lullalove MATERIALY PROMOCYJNE

Strażnik smoczków

Pluszowi strażnicy smoczków i gryzaków Lullalove: ryś, miś i zając. Każdy ma zapięcie na napy oraz pętelki do zaczepienia smoczka, gryzaka lub innej małej zabawki. Geometryczny zwierzak ułatwia zlokalizowanie ulubionego smoczka. Do kupienia m.in. na stronie sklep.lullalove.com.

Pluszowy strażnik smoczków i gryzaków LullaloveMATERIALY PROMOCYJNE

Więcej o: