Najbardziej obciachowi znani rodzice [RANKING]

Osoby publiczne mogą narobić swojemu potomstwu niezłego wstydu - uznały dzieci i stworzyły listę najbardziej obciachowych znanych rodziców. Przychodzi wam do głowy ktoś z naszego kraju, kto nadawałby się do takiego rankingu?
Książe Karol Książe Karol Fot. ANWAR HUSSEIN COLLECTION/SIPA / SIPA PRESS/EAST NEWS

Miejsce 10: książę Karol

Wspominaliśmy już o tym, że Comedy Central UK zapytało 2 tys. dzieci o to, co najbardziej zawstydza ich w zachowaniu rodziców. W tej samym badaniu ułożono listę znanych osób, które często przynoszą wstyd swoim dzieciom. W rankingu znalazło się sporo nazwisk, które nie są szczególnie znane w Polsce - rozmaite celebrytki i celebryci, gwiazdki reality shows, ale nie zabrakło też osób, których nazwiska znane są na całym świecie, głównie ludzi muzyki, ale i... polityki.

W Polsce dość szeroko komentowane były zwierzenia Ilony Felicjańskiej, które z pewnością nie były czymś, co jej dzieci powinny przeczytać (lub czymś, co powinni przeczytać ich koledzy...), Michał Wiśniewski i Mandaryna w swoim reality show też dali sporo powodów do wstydu swoim dzieciom, Edyta Górniak wrzuciła zdjęcie kupy syna do internetu - takie przykłady można mnożyć bez końca.

Tymczasem, w Wielkiej Brytanii listę najbardziej obciachowych znanych ojców zamyka sam książę Karol.

Lily Allen Lily Allen Fot. Yui Mok / *PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Miejsce 9: Lily Allen

Piosenkarka Lily Allen, znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i niepokornych zachowań w czasach, gdy sama chodziła do szkoły, znalazła się na 9. miejscu najbardziej zawstydzających mam-celebrytek. Pewnie nie pomógł jej też wpis na Twitterze ze spaceru ze swoją pierwszą córką, Ethel Mary, w którym nie omieszkała wspomnieć o swoim super drogim wózku Silver Cross, kosztującym - bagatela! - 1250 funtów. Lily Allen ma też wyraźną słabość do pisania na Twitterze o życiu osobistym. Przed drugim porodem fani mogli dowiedzieć się na przykład, że piosenkarka próbowała przyspieszyć narodziny kolejnej córki jedzeniem curry: "3 curry w tym tygodniu... i nic".

Liam Gallagher Liam Gallagher Fot. Gotcha Images / Splash News / %Gotcha Images / Splash News/EAST NEWS

Miejsce 8: Liam Gallagher

Liam Gallagher, były wokalista zespołu Oasis dostąpił wątpliwego zaszczytu znalezienia się na 8. miejscu rankingu. Ojciec trójki dzieci pewnie wydał się ankietowanym obciachowy ze względu na swoje częste wpadki, kontrowersyjne zachowania i dość kuriozalne fryzury i stroje - wśród rzeczy, które dzieci określiły we wspomnianym badaniu mianem żenujących i wprawiających je w zakłopotanie są m.in. właśnie styl ubierania się rodziców i ich fryzury.

Madonna Madonna Fot. (AP Photo/Michael Sohn)

Miejsce 7: Madonna

Właściwie zdziwilibyśmy się, gdyby Madonny nie uwzględniono w tym rankingu. Mamy swoistą satysfakcję z tego, że wciąż o niej głośno i że nadal potrafi wzbudzać spore emocje. Często fotografowana ze swoimi dziećmi, wydaje się zaangażowaną matką, a jej potomstwo wcale nie wygląda na zawstydzone... Może głosującym na nią chodziło o jej skandale z przeszłości?

Elton John Elton John Fot. ABACA / ABACA/EAST NEWS

Miejsce 6: Elton John

66-letni Elton John, tata dwóch chłopców: Zacharego (2 l.) i Elijah (7 miesięcy), powiedział niedawno, że trudno mu powstrzymać się od rozpieszczania swoich synów. Opowiedział historię o tym, jak to Zachary otrzymał kiedyś tyle prezentów, że szczelnie wypełniły jego pokój, zajmując całą wolną przestrzeń - od podłogi aż po sam sufit. W końcu Elton John i jego partner zdecydowali się odesłać większość tych prezentów, wciąż nierozpakowanych, do ukraińskiego sierocińca. Hojność nie uchroniła jednak Eltona przed 6. miejscem na liście najbardziej obciachowych ojców-celebrytów...

Jeremy Clarkson Jeremy Clarkson Fot. Vesa Moilanen / Lehtikuva/EAST NEWS

Miejsce 5: Jeremy Clarkson

Jeremy Clarkson słynie ze swojej miłości do motoryzacji, ciętego języka, niebanalnego poczucia humoru i kiepskich ciuchów. Pewnie to właśnie to ostatnie zadecydowało o tym, że znalazł się na 5. miejscu listy. Wśród matek na 5. pozycji uplasowała się Kim Kardashian. Seks taśma z mamą w roli głównej rzeczywiście może być powodem zakłopotania...

Kerry Katona Kerry Katona Fot. Simon Earl / Splash News / Simon Earl / Splash News/EAST NEWS

Miejsce 4: Kerry Katona

Kerry Katona, wokalistka Atomic Kitten, matka 5 dzieci, znalazła się na 4. miejscu najbardziej obciachowych znanych mam. Kerry wzbudza sporo kontrowersji w Wielkiej Brytanii swoimi burzliwymi związkami, unikaniem płacenia podatków, bankructwem, aresztowaniami. Z kolei wśród ojców na tym samym miejscu znajdziemy Petera André, piosenkarza, byłego męża Katie Price - gdy para była wciąż razem, otrzymała nawet tytuł "najbardziej irytującego małżeństwa 2006 roku".

Sharon Osbourne Sharon Osbourne Fot. Albert Ortega / $Albert Ortega/PictureGroup/EAST NEWS

Miejsce 3: Sharon Osbourne

Reality show o rodzinnym życiu państwa Osbourne wywołało niemałą sensację i nie tylko wyciągnęło z mroków zapomnienia charyzmatycznego wokalistę Black Sabbath, ale odkryło też dla świata jego żonę. Sharon jest wyjątkowo barwną postacią i oddaną acz niekonwencjonalną matką - i to pewnie ta nietuzinkowość i liczne skandale, które stały się jej udziałem, sprawiły, że wylądowała na 3. miejscu tego rankingu.

David Cameron David Cameron Fot. Rui Vieira / *PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Miejsce 2: David Cameron

Premier Wielkiej Brytanii, David Cameron, też nie uniknął krytyki. Drugie miejsce na liście najbardziej obciachowych ojców to nie byle co... Panu premierowi dostaje się od opinii publicznej za różne wypowiedzi na temat rodzicielstwa oraz za ubiór. Ostatnio internauci wyśmiali buty i krótkie spodenki, które miał na sobie podczas wakacyjnej wizyty na portugalskim targu rybnym!

Ozzy Osbourne i Katie Price Ozzy Osbourne i Katie Price Fot. kolaż eDziecko

Miejsce 1: Katie Price i Ozzy Osbourne

Zwycięzcami rankingu na najbardziej obciachowych znanych rodziców zostali Katie Price i Ozzy Osbourne. Ona za wiele skandalizujących wypowiedzi i zachowań w mediach, swoim reality show i na łamach pisma OK!, gdzie udzielała porad partnerskich, a Ozzy... pewnie za całokształt. Coś nam się wydaje, że polska lista byłaby równie barwna!

Więcej o: