Dzieci - młodzi milionerzy. Oni zarabiają dużo więcej niż ty!

Na pierwszy rzut oka nie różnią się od swoich rówieśników. Poza drobnym faktem - te dzieciaki nie muszą prosić o tygodniówkę, bo wcześnie zostały milionerami i już zarobiły na dostatnie życie. Dzięki fortunie ich życie wygląda inaczej niż dzieciństwo przeciętnych nastolatków - stać je na wszystko, często utrzymują też swoje rodziny, ale rodzice pilnują by nie przewróciło im się w głowie. Oto dzieci, które dzięki swojej pracy, talentowi i odrobinie szczęścia zostały milionerami mając kilkanaście lat.
Justin Bieber fot. materiały prasowe Justin Bieber fot. materiały prasowe Justin Bieber fot. materiały prasowe

Justin Bieber - idol z najsłynniejszą grzywką świata

Najbardziej kasowy dzieciak show-biznesu nie musi dorabiać jak rówieśnicy roznoszeniem ulotek czy opieką nad rodzeństwem. Pochodzący z Kanady piosenkarz  ma 17 lat, a na koncie zawrotną sumę ponad 65 milionów dolarów. Zarobił jej śpiewaniem, nagraniem pięciu albumów i opinią najbardziej pożądanego i najchętniej naśladowanego pod względem wyglądu idola nastolatków.

Abigail Breslin Abigail Breslin Fot. yahoo.shine

Abigail Breslin - gwiazda od kołyski

14-letnia Abigail zaczęła od występów w reklamówkach jako trzylatka. 11 lat później nastolatka ma na koncie nominację do Oscara. Mimo porażki z Jennifer Hudson przeszła do historii jako czwarta najmłodsza w historii aktorka nominowana do tej nagrody, w chwili ogłoszenia nominacji miała 10 lat i 9 miesięcy. Obecnie jest wyceniana na 12 mln dolarów a jej stawka za film sięga obecnie 2 mln dolarów.

Jada Pinkett Smith (HawthoRNe) i jej dzieci - Willow i Jaden Smith Jada Pinkett Smith (HawthoRNe) i jej dzieci - Willow i Jaden Smith AP/Chris Pizzello

Jaden i Willow Smith - grunt to rodzinka

12-letni Jaden i 10-letnia Willow to dzieci znanego komika Willa Smitha. Jednak bogaty tata nie musi im wypłacać kieszonkowego - rodzeństwo wcześnie objawiło własne talenta - grając w filmach i śpiewając. Jaden na przykład zagrał główną rolę w remake?u "Karate Kid"  i rapował z Justinem Bieberem, co pozwoliło mu zgarnąć 8 milionów dolarów. Młodsza siostra Willow też się rozkręca - nagrała singiel  "Whip my hair" do albumu, który ma się ukazać w tym roku, co powiększy jeszcze jej szacowaną na cztery miliony dolarów fortunę.

Anshul Samar - najważniejszy jest pomysł

Kolejny 17-latek, który zarobił fortunę jako dzieciak wymyślając opartą na nauce grę Elementeo. Na jej pomysł wpadł już jako 10-latek. Obecnie wychowany w Kalifornii Samar stoi na czele swojej firmy, która produkuje tę edukacyjną zabawkę. Jego przedsiębiorstwo zarobiło milion dolarów już w pierwszym roku działalności.

Elle i Dakota Fanning - utalentowane siostry rządzą

Starsza, obecnie 17-letnia Dakota (ach, ten magiczny wiek) zarobiła majątek grając w dziesiątkach filmów u boku takich sław jak Robert De Niro, Denzel Washington czy Sean Penn. Jej młodsza siostra, 13-latka Elle też nieźle sobie radzi w show-biznesie - m.in. występuje na pokazach u takich kreatorów jak Marc Jacobs, Marchesa czy Rodarte. Dakota poza kontraktami reklamowymi  może żądać za udział w filmie do 4 milionów dolarów.