Luksusowy maluch - 10 przedmiotów z życia bogatego dziecka

Dzieci bogatych ludzi żyją w niewyobrażalnym luksusie. Diamentowe smoczki, wypasione łóżeczka, designerskie wózki, ubranka od czołowych kreatorów i najdroższe zabawki to ich codzienność. Czy wiesz jak żyje maluch, którego rodzice nie narzekają na brak pieniędzy?

Diamentowy smoczek

Ten uroczy gadżet z białego złota i diamentów kosztuje jedyne 17 tysięcy dolarów. Idealny prezent na chrzciny czy powitanie nowego dziecka! Ale niekoniecznie polecamy go do uspokojenia płaczącego malucha.

Ubranka od Gucciego

Gucci odpowiedział na potrzeby bogatych rodziców i wypuścił na rynek dziecięcą kolekcję. Mała modelka na zdjęciu ma na sobie ubrania i dodatki z kolekcji znanego kreatora  za około 1500 dolarów.

Krzesełko do karmienia Swarovskiego

Wysadzane słynnymi kryształkami Swarovskiego nie jest może przedmiotem pierwszej potrzeby, ale robi wrażenie efektownego tronu dla małego książątka. Ciekawe czy ktoś przewidział chlapanie po nim zupką przez malca i wylewanie soczku owocowego.

Wózek projektu Marca Jacobsa dla Bugaboo

Niemowlę żyjące w luksusie potrzebuje wyjątkowego wózka. Ten model z napisem "Love Marc" zaprojektował Marc Jacobs i wyprodukowano go w bardzo ograniczonej liczbie egzemplarzy. Tym bardziej jest cenny, bo niewielu projektantów decyduje się na współpracę z producentami akcesoriów dziecięcych.

Karoca do spania za 15 tysięcy dolarów

Idealna dla małej bogatej księżniczki, choć trochę mało obszerna i kształtem przypomina kojec. Do tego nie jest inkrustowana kamieniami szlachetnymi, więc cenę trudno uzasadnić. Ale i tak robi wrażenie.

Łóżeczko- stacja kosmiczna

Tu luksusowy maluch może poczuć się jak członek NASA. To dwupiętrowe cacko za ponad 2500 dolarów będzie idealnym miejscem do spania dla małych fanów kosmosu, którzy mają bogatych rodziców.

Slide Eat - stolik i zjeżdżalnia w jednym

Ekskluzywny stolik obiadowy Studia Klass jest nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Znudzone dzieci mogą pozjeżdżać czekając na posiłek a sam stół ma specjalne wgłębienia na dziecięce talerze i sztućce.

Mini Corvetta na pedały

Za 1500 dolarów można sprezentować dziecku taki dopracowany model auta na pedały niemieckiej firmy Kettler. Ma gumowe opony i wykończenia wzorowane na dorosłym oryginale, no i ta klasa, ten szyk.

Luksusowe łóżeczko, które rośnie z maluchem

Takie ekskluzywne łóżeczko hiszpańskiej marki Baby Suommo kosztuje ponad 2500 euro. Może jednak służyć długo, bo gdy dziecko wyrośnie,  przekształca się w dorosłe łóżko, biurko i półki na książki w jednym.

Rowerek trójkołowy z tytanu

Piękny, elegancki, wytrzymały - to cudo odporne na korozję jest nie do zniszczenia. Na pewno przetrwa niejedno zderzenie z innymi obiektami  podczas nauki samodzielnego kierowania. Tylko cena jest jego mankamentem - jedyne 2500 dolarów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.