9 najbardziej odjechanych gadżetów dla dziecka

Zabawne, odkrywcze, straszne, kiczowate? Cokolwiek sądzisz o przedmiotach, które prezentujemy - mają swoich fanów. Choć trudno uwierzyć, że takie rzeczy wymyślono dla dzieci. A może dla ich rodziców, którzy chcą być oryginalni za wszelką cenę?

Śmieszne smoczki

Smoczki przypominające uśmiech wyszminkowanej pani czy osoby z krzywym zgryzem? To ostatni hit wśród rodziców na świecie, którzy traktują swoje dziecko z przymrużeniem oka. Straszne czy śmieszne?

Wanienka jak macica

Tummy Tub zwane tez jacuzzi dla malucha to wiaderko do kąpieli, które przypomina kształtem macicę mamy i ma dziecku zapewnić poczucie bezpieczeństwa, jakiego doświadczał w łonie mamy.

Czapeczka do zasypiania

Niektórym dzieciom przeszkadza światło dnia, więc aby zasnęły łatwiej można im przysłonić widok zabawną czapeczką. Tylko jak znoszą je dzieci, które nie lubią nawet zwykłych czapek?

Butelka - pierś mamy

Dzieci, które nie chcą ssać z butelek może przekonają się do butli Very Hungry firmy Mimijumi, która naśladuje kobiecą pierś. Tylko czy nie przypomina jej zbyt dosłownie?

Lalka z kamerką

Dla podejrzliwych rodziców i dziewczynek lubiących  technologiczne gadżety - najsłynniejsza lalka świata w wersji z kamerką.

Peruka czy tupecik?

Twoje dziecko jest łyse jak kolanko, ale zastanawiasz się jak wyglądałoby z włosami, zwłaszcza długimi? Pomyśleli o tym twórcy kalifornijskiej  firmy produkującej peruki i tupeciki dla niemowląt i małych dzieci. Twierdzą, że chcą by rodzice bawili się rodzicielstwem. Ale czy to jest zabawne też dla dzieci?

Termometr połączony z dotykiem rodzica

Humanitarny sposób na zmierzenie dziecku temperatury: tradycyjny dotyk rodzica z przyczepionym do palca termometrem, czyli Lunar Baby Thermometer. Piękny design i zarazem użyteczny - prawdziwy przedmiot pożądania!

Straszne smoczki

Były już śmieszne smoczki, czas na straszne. Uśmiech wampira czy dwa przednie zęby to propozycja dla rodziców z bardzo dużym poczuciem humoru, choć nie na własny temat.

Vespa na biegunach

Nie wszyscy rodzice wyrośli z marzeń o własnym skuterze. Jest rozwiązanie - to słynna Vespa w wersji na biegunach. Piękna, efektowna, oryginalna i w dwóch typowych dla płci dzieci kolorach.

Więcej o: