Matki mają nowy pomysł na siebie - prowadzą wideoblogi [RANKING TOP 5]

Od testu ciążowego przez poród po codzienne życie - mamy-vlogerki potrafią wzruszać i inspirować swoich widzów. Zobaczcie, jak różne i interesujące mogą być wideoblogi matek!


Opowiedz nam o blaskach i cieniach macierzyństwa - zostań wideoblogerką eDziecka. Czekają super nagrody!

Kandee Johnson Kandee Johnson kadr z youtube.com

Kandeeland

Kandee Johnson jest makijażystką i wychowuje samotnie czwórkę dzieci, a jej kanał filmowy na YouTube subskrybuje ponad 277 tys. osób. Wideo z jej porodu obejrzało prawie 633 tys. widzów! Kandee opowiada w swoich filmach o codziennym życiu, rodzinnych wycieczkach i czasie spędzonym z dziećmi. Podbija serca swoich widzów uśmiechem i ciepłem. Tu najpopularniejszy z jej filmów:

Jeśli chcesz zostać vlogerką eDziecka, zapraszamy do naszego konkursu!

2011TeenageMom 2011TeenageMom fot. Shutterstock

2011TeenageMom

Ta mama jest nastolatką, a jej córeczka urodziła się chora i już w 6. dniu życia musiała przejść operację serca. Teraz malutka jest zdrowa, a jej młoda mama z entuzjazmem i radością opowiada o ich wspólnym życiu! Rysunkową historię jej życia obejrzało na YouTube ponad 550 tys. widzów, a kanał z jej filmami ma ponad 23 tys. subskrybentów. Sama Teen Mom na portalu circleofmoms.com radzi innym aspirującym vlogerkom, żeby były sobą, wchodziły w interakcję z widzami, były twórcze, a przede wszystkim... dobrze się bawiły tworząc swoje filmy!

Jeśli chcesz zostać vlogerką eDziecka, zapraszamy do naszego konkursu!

Tiffanysvlogs Tiffanysvlogs fot. kadr z youtube.com

Tiffanysvlogs

Filmy tej pięknej mamy-vlogerki subskrybuje już ponad 59 tys. użytkowników YouTube! Tiffany ma dwójkę maleńkich dzieci, a w swoich filmach dzieli się swoim macierzyństwem z innymi. Opowiada o postępach synka, Jaidena, oczekiwaniu na drugie dziecko, dokumentuje swój rosnący ciążowy brzuch (Ponad 700 tys. widzów obejrzało ten film!), a wszystko to z dużym wdziękiem i naturalnością. Rady dla mam vlogerek? Opowiadajcie o swoim życiu, dzielcie się radami, mówcie o tym, co podoba się Wam w macierzyństwie - powiedziała portalowi circleofmoms.com.

Jeśli chcesz zostać vlogerką eDziecka, zapraszamy do naszego konkursu!

CuteGirlsHairstyles CuteGirlsHairstyles fot. kadr z youtube.com

CuteGirlsHairstyles

A oto przykład nieco innego vloga prowadzonego przez matkę: CuteGirlsHairstyles to mini-instruktaże pokazujące sposoby wykonania fryzur dla długowłosych dziewczynek. Ten kanał na YouTube jest tak popularny, że Mindy, czyli autorka filmików i fryzur, została okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych kobiet na YouTube! Jej kanał subskrybuje ponad milion widzów, a jej filmy mają około 10 milionów wyświetleń miesięcznie. Jeśli chcecie wiedzieć, jak w 3 minuty zapleść fantazyjny warkocz, to miejsce jest dla Was. Sama Mindy ma pięć córek i jednego syna, nie brakuje jej więc modelek do swoich filmów. Dzięki swojemu vlogowi stała się doradcą Disneya w sprawach uczesań godnych księżniczek... Najpopularniejsze wideo CuteGirlsHairstyles, instruktaż zaplatania warkocza-wodospadu, ma ponad 21 milionów (!) wyświetleń.

Jeśli chcesz zostać vlogerką eDziecka, zapraszamy do naszego konkursu!

My Smart Hands My Smart Hands fot. kadr z youtube.com

My Smart Hands

Ta mama zaprezentowała światu niezwykłe umiejętności swojego dziecka - nauczyła je bobomigów. My Smart Hands dzieli się swoją wiedzą o języku migowym dla niemowląt, uczy piosenek i podpowiada, w co można bawić się z dziećmi. Ten uroczy filmik ma grubo ponad 4 miliony wyświetleń - robi wrażenie, prawda?

Mamy-vlogerki łączy jedno: radość z opowiadania o swoim macierzyństwie, o życiu z dziećmi i nowych rzeczach, których doświadczają. Czasem dzielą się tym, co potrafią robić naprawdę dobrze, a czasem traktują vlogi jak pamiętniki. Ich dzieci będą mieć niezwykłą pamiątkę z dzieciństwa!

Jeśli i Ty chciałabyś spróbować swoich sił jako vlogerka, zapraszamy serdecznie do naszego konkursu!