"Troszczy się o mnie, ale ma małego penisa. Zostawić go?". Seksuolog: "Nie poświęcaj się"

Dobry seks
06.03.2016 00:23

Mój mąż ma małego członka


Wielkość i grubość penisa może wpływać na intensywność doznań. Na odczucia duży wpływ ma także pozycja, którą wybieramy, ona może być pomocna w rozwiązaniu problemu 'mój mąż ma małego członka'.

- Jestem w udanym związku. Partner troszczy się o mnie, jest wykształcony, tylko seks jest taki sobie, gorszy niż z poprzednimi - pisze nasza forumowiczka. Ma na to wpływ rozmiar penisa jej partnera. - Wiele par rozstaje się z powodu niedopasowania w seksie, bo seks jest jednym z najistotniejszych elementów związku - mówi seksuolożka, Iza Jąderek.

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Więcej o:
Komentarze (287)
Zaloguj się
 • wiecej.niz.jedno.zwierze

  Oceniono 1179 razy 1117

  Pani, bierz takiego, co się nie troszczy, czasem zwyzywa, czasem to i w mordę da, nie jest wykształcony, pogadasz z nim co najwyżej o pogodzie, a i to nie zawsze, ale ma wielkiego penisa...

 • catch36

  Oceniono 1046 razy 998

  Troszczy się ale ma małego penisa - zostawia go - NOWOCZESNA KOBIETA
  świetna żona ale ma małe piersi -zostawia ją - SZOWINISTYCZNY CHAM

 • elbertson

  Oceniono 692 razy 644

  niech spróbuje wkładać penisa wraz z portfelem, o ile portfel jest wystarczająco gruby powinno to zniwelować problemy z penisem

 • yuraathor

  Oceniono 548 razy 498

  ja pier.....
  a może ta pani za luźna jest.
  tak naprawdę najważniejszy organ seksualny jest wewnątrz czaszki, to między nogami to tylko końcówka robocza

 • nosorozecwlochaty

  Oceniono 421 razy 397

  Tak, tak, koniecznie go zostaw i weź sobie takiego z dużym fiutem. Takim długim żeby musiał wybierać w której nogawce go nosi. Wszystkie koleżanki będą na maksa zazdrosne.

  A kiedy będzie cię bił, zdradzał albo sączył piwo na bezrobociu przed TV to wtedy pomyśl sobie o jego wielkiej pale i zaprawdę powiadam ci że wszystkie smutki odejdą wtedy w siną dal.

 • Jan Terma

  Oceniono 404 razy 274

  nawet słowem nie ma o tym aby baba poćwiczyła swoją waginę,
  teraz jedna z drugą daje na lewo i prawo to i szpary rozepchane mają jak wiadro no i zaczyna się problem, to nie ja, to on ma małego

 • tom_39

  Oceniono 213 razy 179

  Zna to biedne dziewcze, że są różne pozycje seksualne w zależności od tego czym dysponuje on, no i jak zbudowana jest ona... O "ekspertce" nie piszę - bo to kompletna żenada.

 • figurek54

  Oceniono 212 razy 170

  A może to nie mężczyzna ma za małego tylko kobieta jest jak studnia? Czemu paniom nie zaproponować zmniejszenia pochwy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX