1. I trymestr ciąży

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
 2. II trymestr ciąży

  1. 15
  2. 16
  3. 17
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. 26
  13. 27
 3. III trymestr ciąży

  1. 28
  2. 29
  3. 30
  4. 31
  5. 32
  6. 33
  7. 34
  8. 35
  9. 36
  10. 37
  11. 38
  12. 39
  13. 40
 4. I rok życia

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
  15. 15
  16. 16
  17. 17
  18. 18
  19. 19
  20. 20
  21. 21
  22. 22
  23. 23
  24. 24
  25. 25
  26. 26
  27. 27
  28. 28
  29. 29
  30. 30
  31. 31
  32. 32
  33. 33
  34. 34
  35. 35
  36. 36
  37. 37
  38. 38
  39. 39
  40. 40
  41. 41
  42. 42
  43. 43
  44. 44
  45. 45
  46. 46
  47. 47
  48. 48
  49. 49
  50. 50
  51. 51
  52. 52

Podaj: planowaną datę porodu lub datę urodzin dziecka

Komentarze (87)
Seksnastolatki
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mgajda2

  Oceniono 31 razy 5

  Mnie dziwi jeden fakt. Dlaczego nikt nie zmieni prawa by 15-latka, która chce rozpocząć współżycie bez żadnej zgody jednego z rodziców mogła dostać recepte na tabletki antykoncepcyjne!!! Tak tródno zrozumieć że wiek inicjacji się obniża a nie wszystkie dziewczyny pójdą do mamy albo taty i nie powiedzą że chcą od nich zgode na antykoncepcje. Po za tym trzeba zmienić podejście internistów oraz aptekarzy którzy nie chcą wypisywać recepty/realizować recepty na "tabletkę po" bo twierdzą że jest to tabletka poronna!!!!!

 • sadhu_satana666

  Oceniono 5 razy 5

  młodzi wiedzą czym , ale nie wiedza zazwyczaj jak i po co.

 • babie_lato1

  Oceniono 20 razy 4

  To nie jest bzdura. Brat mojej przyjaciółki jest policjantem. Jakieś pół roku temu rozpatrywał sprawę domniemanego gwałtu nastolatki (zgłosili rodzice). Gimnazjalistka zaszła w ciążę i dopiero gdy do akcji włączyła się policja, dziewczyna przyznała się, że to w wyniku "słoneczka". Ojca dziecka oczywiście nie zna, tzn. nie wie, który z kolegów...

 • waldemar591

  Oceniono 18 razy 4

  Eeee tam ... laissez-faire .... Róbta co chceta, jak chceta, gdzie chceta i z kim chceta.
  Trzeba zwiększyć nakłady "Wielkiej Księgi Cipek" oraz "Wielkiej Księgi Ptaszków" i dawać do czytania (a przynajmniej do oglądania) już niemowlakom.

 • proto

  Oceniono 3 razy 3

  "Dziś na imprezach modny jest sexting albo zabawa w słoneczko, czyli orgie seksualne."

  Ciekawe skąd autorka to wie?

  Czy były robione jakieś badania? Jakiś seksuolog zajął się tym tematem?
  Czy może chora wyobraźnia autorki każe wysnuwać takie uogólnienia na podstawie jednego zdarzenia, które kiedyś zostało w mediach opisane???

  LISTOŚCI,

  Mój Proto blog

 • hitman316

  Oceniono 5 razy 3

  To przecież piękne, że młodzież tak szybko garnie się do ojcostwa i macieżyństwa.

 • michaelus_maximus

  Oceniono 3 razy 3

  tabawy w sloneczko, to pewnie sa w redakcji GWna, reszta to same bzdury....

  ludzie rozdaja dzieciakom w podstawowkach i gimanazjach ankiety o seksie, a pozniej sie podniecaja tym, ze one tam zmyslone glupoty pisza... <bosh> ;O

 • tom.gorecki

  Oceniono 3 razy 3

  Znów legendy miejskie dla idiotów. Jedni piszą, inni w to wierzą...

 • sandraj

  Oceniono 3 razy 3

  Ja bardzo przepraszam!! ALE GDZIE SA RODZICE!!!!! sadzacie dzieci przed tv nie macie nad tym żadnej kontroli bo macie chociaż spokoj... kupujecie co raz młodszym dzieciom komórki tablety od najmłodszych lat maja tv w pokoju,. nic się nigdy nie zmieni jeśli rodzice nie wezmą się za wychowywanie dzieci. obecnie większość rodziców nie ma o tym pojęcia wiekszosc są absolutnie beznadziejnymi rodzicami, którzy bardziej odbębniają swoja role niż się w nia angażują. nie uczą się, bo przecież wszystko wiedza, nigdy nie widza w sobie żadnych błędów i wad, skoro ich tak wychowywano i żyją to jest ok, skoro oni siedzieli przed tv i żyją to jest ok... najlepiej wyślijcie wasze dzieci na tysiąc zajęć dodatkowych, starcie z nimi kontakt i więź, a później dziwcie się ze w młodym wieku uprawiają seks pojawia się niechciana ciąża, albo wpadają w złe towarzystwo, niedziele spędzacie na zakupach, zywicie dzieci reklamami i fast foodami... rodzice poniżej wszelkiego poziomu gdy nauczyciel zwraca wam uwagę, że coś jest nie tak, to uważacie, że szkoła jest do d... ucząc Wasze dzieci bycia bezczelnymi, niewychowanymi gó...arzami... i wybaczcie ale niestety zdecydowana wiekszosc taka dzisiaj jest... gratuluje... rośnie nam piękne przyszłe pokolenie zjedzone przez konsumpcjonizm seks i fast foody... sami sobie strzelacie w kolano... najgorsze, że istnieje na prawdę niewielka grupa normalnych dzieci, z normalnych domów o zdrowych relacjach, ale niestety znikają w tłumie wszechobecnego debilizmu...

 • rkunta

  Oceniono 2 razy 2

  Kolejne miejsce, gdzie powtarza się bzdety o słoneczku i orgiach seksualnych w gimnazjach. Doskonale wiadomo skąd wzięła się ta plotka i chciałem serdecznie pogratulować udanego trollowania gimnazjalistom, którzy sprzedali dziennikarzom tę historię. Dla tych którym nie chce się szukać po krótce wyjaśnię: w pewnym gimnazjum dwie czy trzy nastolatki zaszły w ciążę. Jakiś dziennikarzyna postanowił zbadać sprawę i usłyszał od kolegów tych gimnazjalistek, że grały w słoneczko (żeby się nie wgłębiać w szczegóły - fikuśny seks grupowy na imprezie) i wszystkie zaszły w ciążę po tej samej imprezie. Dziennikarzynie nie przyszło do głowy zapytać, czemu w takim razie poszczególne dziewczyny mają rodzić w odstępie kilku miesięcy. Wszystkie te bzdety powtórzyła telewizja, a gimnazjaliści śmieli się do rozpuku, że ich durną historyjkę ktoś kupił. Same dziewczyny mówiły, że zaszły w ciążę ze swoimi chłopakami i żadnych orgii nie było. The end.

 • konkatenator

  Oceniono 2 razy 2

  Raz do roku odświeżany suchar...

 • three-gun-max

  Oceniono 2 razy 2

  co za gó...any brukowiec. historia ze słynnym słonczekiem okazała się zmyślona od początku do końca. i nic dziwnego bo słyszałem ją już w latach 80-tych.

 • zbirone

  Oceniono 42 razy 2

  Tego typu artykuły to brednie pisane przez dorosłych, których fascynuje młodzieżowa seksualność bo jest już dla nich z racji wieku niedostępna. Tyle, że nastolatki nie są ani wyuzdane ani skłonne iść na całość z byle kim, chociażby dlatego że panicznie boją się zajść w ciąże. Tylko dziewczyny z nizin społecznych są pod tym względem bardziej lekkomyślne, podobnie jak te z bardzo bogatych domów. Sam wiem co mówię bo jestem nauczycielem i nieraz zdarzyło mi się posuwać którąś ze swoich ex-uczennic. Te z biednych domów ssą chciwie, te z bogatych również - ale to incydenty. Najwięcej jest tych z klasy średniej lub z rodzin do klasy średniej aspirujących, a te jak już uwiodę to trzeba jeszcze się natrudzić aby się zgodziły na tak pospolite pieszczoty jak anal czy fellatio z połykiem. "nasze dzieci rozpoczynają życie seksualne coraz wcześniej i coraz odważniej zgłębiają obszar erotyki" fikcja.

 • 91agata

  Oceniono 76 razy 2

  dlatego ja postanowiłam sprawę seksu przed ślubem przemyśleć na spokojne i doszłam do wniosku że coś takiego jest bez sensu co z tego że zacznę teraz sypiać ze swoim chłopakiem z którym już jestem prawie dwa lata moze przecież tak być że za jakiś czas nie będę już znim(czego bym nie chciała) zacznę chodzić z innym i może sytuacja znowu się powtórzy i tak np do 30-stki, z każdym swoim chłopakiem będę sypiać i wyjdzie na to że pół osiedla wiziało mój goły tyłek, wie jakie lubię pozyje czy stosuję tableki czy co innego, czy wydaję jakieś głupie odgłosy podczas stosunku lepiej takie niespodzianki zostawić dla tego jedynego ;) a poza tym pierwsza noc poślubna powinna być czymś wyjątkowym i chcę żeby taka była a co będzie w niej takiego wyjątkowego kiedy będę miala kilkadziesiąta takich nocy zasobą to całkowicie popsuje urok takiej nocy ;) ale oczywiście to zalezy od indywidualnego podejścia każdego dorosłego człowieka(a nie szczyla z gimnazjum co tydzień wcześniej przestał w pieluchy robić ) jeśli ktoś chce zacząć wcześniej i jest to jego przemyślana decyzja to czemu nie

 • aghrra

  Oceniono 1 raz 1

  Lewactwo doprowadziło do całkowitego upadku moralnego a teraz bije na alarm Dawajcie więcej Warsaw Shore i tym podobnej degrengolady

 • red-akcja

  Oceniono 1 raz 1

  Czerwono-różowi chcą seksu w przedszkolach. Cohn-Bendit tak ma. Zboczeńcy nie rzadzą w mediach z przypadku. W typ jest czyjś baaardzo podły plan.

 • tylkoswiat.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Zupełne brednie. Smutna prawda jest taka, że dziś młodzież nie ma czasu na imprezy tylko chodzi na 10 tysięcy różnych korepetycji i zajęć dodatkowych żeby w przyszłości mieć co do garnka włożyć.

 • najprawdziwszypolak

  Oceniono 31 razy 1

  Takie "słoneczka" itp. to jest dla mnie przegięcie. Kłania się brak wychowania seksualnego w szkołach.

 • zapluty_karzel_moralny

  0

  W Wielkiej Brytanii już kilkuletnie dzieci w przedszkolu rozpoczynają tzw. seksedukację...

  To prawda. Seksedukacja w moim kraju rozpowszechniona jest na bardzo szeroką skalę już od przedszkola. Funkcjonuje ona pod nazwą „Sex and Relationships Education” (SRE) i obejmuje dzieci od czwartego roku życia.

  Od strony prawnej szkoły nie są przymuszane do takiego sposobu „kształcenia” dzieci. Jednak wytyczne rządowe jednoznacznie mówią jak ta seksedukacja ma wyglądać. Z drugiej strony rodzice, choć prawnie mają możliwość powiedzenia „nie” seksedukacji, to praktycznie są kompletnie wykluczani z edukowania dzieci w tej sferze. Nie są w żaden sposób informowani czego uczą się ich dzieci, a kiedy sprzeciwiają się takiemu traktowaniu są dyskryminowani przez władze szkolne. W rzeczywistości większość szkół prowadzi zajęcia z seksedukacji za pomocą programów i pomocy naukowych bardzo dosadnych w wydźwięku seksualnym. Materiały do nauczania są skoncentrowane na seksie – niedwuznaczne i nieodpowiednie dla dzieci w tym wieku.

  Jak to wygląda w praktyce?

  Dla małych dzieci w wieku 4-11 lat przygotowano program, który pokazuje, gdzie w człowieku znajdują się organy płciowe. Pokazuje im się kreskówki, które prezentują stosunek seksualny. Ogólny przekaz mówi: homoseksualizm, masturbacja, wczesne podejmowanie współżycia – to wszystko jest zupełnie normalne.
  Dzieciom w wieku 11-15 lat – uważa się je za aktywne seksualne – podaje się wiadomości o antykoncepcji: jak jej używać i gdzie można otrzymać środki antykoncepcyjne. Celem tego programu jest zapobieganie ciążom u nastolatek. W efekcie jednak w Wielkiej Brytanii od 1999 roku wydano 300 mln funtów, a program ten okazał się kompletną porażką. Przeciętny roczny koszt ciąż u nastolatek dla brytyjskiej służby zdrowia to 63 miliony funtów!

  Warto podkreślić jeszcze i to, że w wyniku prowadzonej seksedukacji nie tylko liczba niechcianych ciąż u nastolatek nie spadła, ale w związku z promocją ryzykownych zachowań seksualnych wciąż rośnie liczba osób z chorobami wenerycznymi. Ci młodzi ludzie – na skutek seksedukacji prowadzonej w szkołach – czują, że mają pod sobą rozpięta siatkę bezpieczeństwa i zachowują się zupełnie rozwiąźle, a potem mamy tego skutki.
  Dodam może jeszcze, że 1/3 brytyjskich gimnazjów i szkół średnich prowadzi poufne ośrodki na terenie szkół, mające na celu kierowanie uczniów do klinik „zdrowia seksualnego” i agencji aborcyjnych.

  Read more: www.pch24.pl/edukacja-seksualna--nie-bierzcie-z-nas-przykladu,2627,i.html#ixzz3CNIYgd3W

 • wrednylewarek

  0

  jak zwykle, pseudonaukowe bzdury.... to zwykła kłamstwo że kiedyś nastolatki nie uprawiały sexu i że to nowe zjawisko (oczywiście zawsze winne są media: TV, internet, no i oczywiście "niewłaściwe towarzystwo"... nastolatki uprawiały sex od wieki wieków... tak było, jest i będzie - bo taka jest natura i natury się nie zmieni....
  problem polega na czymś innym = to w wieku XX drastycznie zmieniono pojęcie "dziecka"
  jeżeli jeszcze 100 lat temu dziecko to był osobnik poniżej lat 12 , to obecnie poniżej lat 18.
  (prywatnie to śmiech mnie ogarnia, jak słyszę bzdury nt. 17-letnich dzieci)
  niestety nowoczesna cywilizacja goni w piętkę :) próbuje powstrzymać za wszelką cenę seksualność nastolatków = jeżeli ktoś nie spał na lekcjach historii, to wie że tej sztuki próbowano wielokrotnie = religia, systemy prawne.... itd. i NIGDY się to nie udało
  mogą różni nawiedzeni pseudonaukowcy pisać tony prac naukowych, mogą uczeni prawnicy wymyślać nie wiadomo jakie fantastyczne ustawy.... nic to nie da ! Matki natury się nie pokona..... natomiast prawdziwym problemem psychologicznym jest fakt, że rodzice ( a to oni przecież tworzą gross społeczeństwa) nie potrafią zaakceptować seksualności swoich dzieci = w dodatku bez względu na wiek... bo tak naprawdę zdaniem rodziców to ZAWSZE jest "za wcześnie" (klasyczny przykład : "poczekaj córeczko jak skończysz studia i znajdziesz pracę )

 • zalobanarodowa

  0

  "9-letni Oskar jest na etapie pytania rodziców o to czy uprawiają seks, co gorsza takie osobiste pytanie zadał też swoim dziadkom"

  To co on jest ku... jakiś niedorozwinięty?

 • dante_waw

  0

  sexting - dyskretnie :)

 • gizmonauta666

  Oceniono 1 raz -1

  Doskonały Sposób na Zarabianie, 2-3 godziny dziennie poświęcasz programowi,
  który został wyróżniony w Stanach Zjednoczonych na Prestiżowych Targach Zarabiania
  Money Success System
  Zarabiam 5000 zł w miesiąc
  W Programie Są użytkownicy,których zarobki to nawet 12000 zł !!!!!!!
  Nie Inwestujesz-Zarabiasz-Zyskujesz
  czarnyiczerwony.info/jabolopivolo

 • uploadhelski

  Oceniono 13 razy -1

  dla bezmyślnie wiernego tłumaczenia "sexting" (sex-texting) proponuję SXMSy (sex-em-esy)
  Przykład w zdaniu: wysłałam mu sexemesa :)

 • kik.ika

  Oceniono 7 razy -3

  Dzieci od 8 roku życia zaczynają dojrzewać sexualnie, wtedy też zaczynają się masturbować. To akurat normalne że pytają dużo o sprawy sexualne. Nic nie pozostaje wtedy innego jak odpowiadać dziecku na niezręczne pytania i pilnować, aby nie miało dostępu do nieodpowiednich dla nich mediów.
  A co do nastolatków to już inna sprawa. Każdy kto przeszedł już ten okres, to wie że ciało wtedy aż kipi pod wpływem hormonów, a w głowie chodzą tylko myśli o sexie. Jeśli nastolatek uprze się żeby uprawiać sex, to będzie go uprawiał i tak. Byle tylko dobrze się zabezpieczali, to podstawa! Nie jest fajnie być młodymi rodzicami i powinniśmy właśnie to uświadamiać młodzieży, zamiast mówić jaki sex jest zły.

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 6 razy -4

  witam jestem 35-letnim emerytowanym strażakiem, dziewczynki garną się aby pokazać im sikawe dlatego
  odbyłem wiele orgii pornograficznych za nastolatkami ale nie bawiliśmy się jak dotąd w słoneczko

 • welcometopoland

  Oceniono 29 razy -5

  Seks jest wszędzie - bo nie ma go w sypialni, po ślubie :)
  Oziębłość żon PO dziecku, ślubie, hipotece jest powszechna więc stąd biorą się kapiące seksem reklamy, teledyski, filmy, itd.
  Potem rodzice nie mają czasu dla dzieci zajęci pracą, zakupami, ogródkiem i grylowaniem.
  Do tego rosnąca ateizacja ....

  A małolaty wiedzą, że są bezkarni pukając się poniżej 16 lat bo nie dotyczą ich wtedy paragrafy o pedofilii. Za to gdy jakiś 30-40-latek skusi się na cycatą, frywolną 14-15-tkę to będzie miał problemy...

  Lepiej nie mieć córek w tych czasach :)

 • three-gun-max

  Oceniono 36 razy -8

  Gówniany portal gó...anej gazety znowu wmawia ludziom bajkę pt. słoneczko...

 • sceptyq

  Oceniono 25 razy -9

  Lewactwo rozlazło się na cały świat.

 • 3guziec

  Oceniono 32 razy -10

  sezon ogórkowy????? GW-niana gazeta.

 • mundi8

  Oceniono 29 razy -13

  A więc moda na pierścień czystości ma głęboki sens! Vide: info.wiara.pl/doc/1208939.GN-Moda-na-pierscien-czystosci Nic dziwnego, że Gość Niedzielny ma pierwsze miejsce wśród tygodników. To co pisze podoba się ludziom!

 • obrain

  Oceniono 41 razy -13

  Kiedyś dla większości młodych była religia i był to grzech, a dziś religia opluta i pogardzona zastąpiona jest wszechobecnym 'wszystko wolno'. I gdzie są dzisiaj ci co wymordowali moralność pod szyldem Kościoła? Nie dali nic w zamian i zrobiła się wam CZARNA DUPA! Jak wychowujecie teraz dzieci, że wam wstyd? SMIESZNE... :))))

 • welcometopoland

  Oceniono 28 razy -16

  1. Małolaty wiedzą co dobre i czego będzie im brakować po ślubie / dziecku więc korzystają. Wiedzą też że za seks z 15-latką nikt nie ukarze 16-latka (co innego gdy ktoś starszy zabawi się z 15-tką)

  2. Seks przed ślubem SILNIE zaciera prawdziwy obraz stanu związku. Tzn. każdą sprzeczkę można fajnie zakończyć pukając się intensywnie i ciągnąć to dalej. Niestety gdy kiedyś seksu zabraknie związek się rozleci.

  Lepszym sprawdzianem jest być z kimś 1-2 lata BEZ SEKSU i zbudowanie jakiejś pozytywnej więzi. Wtedy wiadomo, że będzie OK na dobre i złe (a szybki seks ew. zapewniać sobie do ślubu z kimś innym)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX