Podróże - najnowsze artykuły

 • Dziecko na koniu

  Dziecko na koniu

  Jeździectwo nie jest raczej sportem dla kilkulatków. Co innego naturalny, rekreacyjny kontakt z koniem. Ten może być dla małych dzieci wspaniałym przeżyciem.

  Karolina Oponowicz-Żylik, miesięcznik Dziecko
 • Z dzieckiem w górach

  Z dzieckiem w górach

  To będzie opowieść wakacyjna o tym, jak znaleźliśmy Złomka na szczycie Gór Sowich i dlaczego mój 3,5-letni syn, kiedy chce mnie ostrzec, krzyczy ?Achtung!?.

  Michał Gradowski, miesięcznik Dziecko
 • Wakacje na wsi - Austria

  Wakacje na wsi - Austria

  Razem z mężem i synami przekonaliśmy się, jaką atrakcją może być skakanie na sianie, dojenie krów, zbieranie jaj w kurniku, karmienie zwierząt czy praca w polu. A wszystko to w ekologicznych gospodarstwach w Austrii.

  Bogna Janke, miesięcznik Dziecko
 • Wyprawa na Roztocze

  Wyprawa na Roztocze

  Macie ochotę wybrać się z dziećmi na poszukiwanie bobrowego żeremia, nauczyć je chodzić po kładce nad leśną rzeką, pokazać im kamieniołomy? Jedźcie z nimi na Roztocze!

  Karolina Oponowska-Żylik, miesięcznik Dziecko
 • Windsurfing z dzieckiem

  Windsurfing z dzieckiem

  Jeśli macie dość leżenia na plaży, spróbujcie windsurfingu. Na desce z żaglem można się cieszyć wodą i słońcem. A przy okazji ćwiczyć koordynację ruchów i cierpliwość.

  Karolina Oponowicz-Żylik, miesięcznik Dziecko
 • Szwecja na weekend

  Karlskrona urzeka ciszą, drewnianą architekturą i nadmorskimi pejzażami. Z krótkiego wypadu do Szwecji zadowoleni będą i rodzice, i dzieci.

  Radosław Żydonik, magazyn Dziecko