Rysowanie pandy - spędź czas z dzieckiem i narysuj prawdziwą pandę

Rysowanie pandy to umiejętność, która zapewne przyda się rodzicom. Jak wygląda panda każdy wie, ale nie każdy potrafi ją narysować samodzielnie. Pokażemy Ci jak to zrobić, abyś mógł zaskoczyć swoje dziecko pięknym rysunkiem.

Jak narysować pandę? Sprawdź, czy potrafisz ją odtworzyć

Rysowanie pandy - i nie tylko jej - może przysporzyć sporo kłopotów, zwłaszcza rodzicom, którzy nie posiadają tego rodzaju talentu artystycznego. Nie oznacza to jednak, że zadanie jest niewykonalne. Istnieją sposoby dzięki którym w parę chwil opanujesz umiejętności o jakich ci się nie śniło. Ale czego nie robi się dla dziecka...

Jak narysować pandę? To pytanie pewnie dość często zadawał sobie nie jeden z rodziców. Wydawać by się mogło, że jest to bardzo trudne i skomplikowane. Okazuje się jednak, że nie jest to nieosiągalna umiejętność i zapewne poradzi sobie z tym każdy rodzic. Wystarczy tylko spróbować. Przekonaj się zatem czy potrafisz narysować pandę.

Rysowanie róży wcale nie musi być bardzo trudne.Rysowanie róży. Jak zabrać się do tego trudnego zadania?

Jak narysować pandę krok po kroku? Podpowiemy Ci jak to zrobić

Jeśli nie wiesz jak narysować pandę krok po kroku nie przejmuj się. Z pomocą krótkiej instrukcji dowiesz się jak stworzyć piękną pandę na papierze. Poniżej podpowiedź jak narysować tego misia. Przygotuj przede wszystkim białą kartkę papieru, a także dobry ołówek do szkicowania. Jeśli coś pójdzie nie tak będziesz mógł użyć gumki do ścierania, by poprawić rysunek.

Zobacz wideo Lampa lawa, którą zrobisz sam. Nie świeci, ale jest równie magiczna [PRACOWNIA BRONKA]

Jak narysować pandę:

  • krok pierwszy: Rysujemy dwa przecinające się ze sobą kółka: górne nieco większe, a dolne - mniejsze, delikatnie spłaszczone.
  • krok drugi – uszy pandy: Na górnym kole rysujemy mniejsze kółka, a w środku kółka rysujemy dwa owale.
  • krok trzeci – namaluj buzię pandy: W owalach robimy po równym, małym kółku, a między nimi robimy nosek i buzię pandy. Na dole natomiast rysujemy dwa kółeczka – łapki pandy.
  • krok czwarty - górne łapki: Z prawej strony rysujemy wałeczek, a z lewej przy pyszczku kółko. Następnie łączymy kółko za pomocą linii z brzuszkiem. Przez środek brzuszka robimy linię.
  • krok piąty – rysujemy bambus dla pandy: Rysujemy wałek w łapkach pandy. Tak powstanie bambus. Robimy poziome kreski wzdłuż bambusa, a na końcu rysujemy dwa listki.

Brawo! Twoja panda jest już gotowa. Można ją teraz pokolorować.

zabawka sensoryczna pop itRelaksacze hitem wśród najmłodszych. Bubble Pop w Biedronce i Sinsay

Rysunek pandy – narysuj i pokoloruj

Rysunek pandy, a właściwie jego tworzenie od początku do końca, to doskonała zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Twoje dziecko w ten sposób może ćwiczyć swoje umiejętności rysunku, a ponadto rozwija zdolności manualne. Taka zabawa uczy także dziecko cierpliwości i ćwiczy jego rączkę. Najważniejsze jednak jest to, że razem z dzieckiem spędzacie przy niej wspólnie czas co jest bardzo ważne dla was obojga. Gwarantujemy, że każde dziecko będzie dumne i szczęśliwe, gdy uda mu się samemu narysować pandę.

Zobacz też: Zabawy integracyjne - zajęcia wspierające umiejętności komunikacyjne. Kiedy je wprowadzić?

Więcej o: