Świnka Peppa w Biedronce! Zabawki z ulubioną postacią za 21,99

W Biedronce właśnie pojawiła się zachwycająca kolekcja zabawek z jedną z najbardziej uwielbianych bajkowych postaci przez przedszkolaki, Świnką Peppą!

Świnka Peppa - ulubienica przedszkolaków

Choć nikt nie wie na czym polega fenomen tej bajki, jedno jest pewne, jej główną bohaterkę - Świnkę Peppę, znają niemal wszystkie dzieci. Ta angielska bajka zyskała popularność niemal na całym świecie -  znana jest aż w 180 krajach. W Polsce została wyemitowana po raz pierwszy 26 czerwca 2007 roku. Krótkie odcinki, zaledwie 5-minutowe, opowiadają o codziennych przygodach samej świnki, jej rodziny i przyjaciół. Tematy poruszane w krótkich epizodach są dostosowane do wieku i rozwoju dzieci przedszkolnych, a założeniem każdego odcinka jest zdobycie nowych umiejętności i zyskanie nowych doświadczeń.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zabawki już od 21,99

W sklepach sieci Biedronka pojawiła się oferta skierowana do najmłodszych, a w niej drewniane zabawki ze Świnką Peppą i niektórymi postaciami z bajki. Wszystkie zabawki są kolorowe, ale przede wszystkim wykonane z drewna. Takie zabawki nie tylko są ponadczasowe, ale i wytrzymają wiele dziecięcych zabaw, nawet tych bardziej wymagających. Najtańsze - już od 21,99 złotych są mini pojazdy (ciuchcia, autobus, auto, samolot). Każdy pojazd został wyposażony w magnes, dzięki któremu można swobodnie je ze sobą łączyć podczas zabawy. W ofercie także między innymi: kamper, pociąg, łódka, domek i szkoła.

świnka peppa mini pojazdświnka peppa mini pojazd home.biedronka.pl

świnka peppa domekświnka peppa domek home.biedronka.pl

Trwają wyprzedaże

Ale do Biedronki warto się wybrać nie tylko po zabawki. Wciąż znajdziemy sporo produktów szkolnych i przedszkolnych - to dla tych, którzy jeszcze nie do końca zamknęli wyprawkowe tematy. Znaleźć można przepiękne produkty i akcesoria dla maluszków - butelki, smoczki, mata edukacyjna, łóżeczko turystyczne, a nawet wózek czy krzesełko do karmienia.

Więcej o: