Szkolne buty za grosze? Przeglądamy ofertę CCC i Sinsay. Najtańsze za 12,99 złotych

Wrzesień trwa w najlepsze. Rodzice powoli kończą kompletować dziecięce wyprawki szkolne. Jeśli przed tobą kupno butów dla dziecka nie masz się czym martwić. W wielu sklepach nadal jest spory wybór modeli, wzorów i kolorów.

Najważniejszy zakup wyprawki szkolnej

Buty do szkoły, podobnie jak plecak, to jedne z najważniejszych zakupów do szkolnej wyprawki. Towarzyszą nam przez większość roku szkolnego, dlatego tym bardziej powinien to być zakup bardzo mocno przemyślany i dopasowany do potrzeb dziecka. Warto zwrócić uwagę na to jak długo buty będą codziennie noszone przez dziecko. Czy będą to buty wyłącznie do biegania i chodzenia po korytarzach czy będą to jednocześnie buty na wf. To dosyć istotne rzeczy. Naszym głównym celem powinna być wygoda dziecka i wybór odpowiedniego materiału, z którego but jest zrobiony. W następnej kolejności możemy skupiać się na dodatkach i gadżetach.

Największy wybór butów w CCC

Sieć sklepów CCC przoduje jeśli chodzi o ofertę butów do szkoły. Można wybierać spośród tenisówek, trampek, sneakersów, adidasów. Modele butów dostępne są w niemal wszystkich kolorach, na różnych podeszwach i z różnymi motywami. Każde dziecko na pewno znajdzie coś dla siebie. Oprócz butów do szkoły dostępna jest również osobna kategoria butów na wf. Tam znajdziesz buty wykonane z przewiewnych i delikatnych materiałów, one chronią skórę przed ewentualnymi otarciami i zapewniają odpowiednią wentylację. Podobne modele butów znajdziemy w sklepach Deichmann i są one jednymi z najczęściej kupowanych.

buty do szkołybuty do szkoły deichmann.com

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sinsay nie pozostaje w tyle. Duży wybór modeli dla przedszkolaków

W sieci sklepów Sinsay znajdziemy modele butów już od 12,99 złotych. W tej ofercie spory wybór mają najmłodsze dzieci, te zaczynające lub kontynuujące naukę w przedszkolach, choć nie tylko. Możemy wybierać tutaj spośród wielu modeli na rzepy, które uważane są za jedne z najwygodniejszych butów. Ale znajdą się też takie z kosmicznymi motywami, świecącymi podeszwami czy motywami Harrego Pottera. Wiele modeli butów jest już przecenionych.

Na co zwrócić uwagę kupując buty

Przed samym zakupem upewnij się jakie są wytyczne szkoły czy przedszkola twojego dziecka. Doświadczeni rodzice zwracają uwagę na to, że niektóre szkoły nakazują by dzieci miały buty tylko na jasnej podeszwie, znowu przedszkola sugerują że buciki przedszkolne, zwłaszcza te pierwsze, powinny być na rzepy. Co ma na celu umożliwić dzieciom być w pełni samodzielnymi. Koniecznie się upewnij czy placówka twojego dziecka ma podobne zasady.

Więcej o: