Minionki zawładnęły Pepco. Bajkowe gadżety już od 3 złotych!

Minionki, uśmiechnięte postacie ze słynnego amerykańskiego filmu animowanego najpierw zawładnęły sercami widzów - teraz wkraczają na półki sklepowe z produktami w charakterystyczne, żółte wzory. Wiele z nich pojawiło się już w ofercie sklepów Pepco.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Minionki, uśmiechnięte i pełne energii stworki z filmu animowanego pokochali widzowie z całego świata. Nic dziwnego, że niedługo po premierze w sklepach zaroiło się od unikatowych produktów z żółtymi postaciami w roli głównej. Część z nich dostępna jest w ofercie Pepco. Znajdziemy tam między innymi przybory szkolne, ubrania czy naklejki z Minionkami za jedyne 3 złote. 

Uśmiech na dobry początek. Plecak przedszkolny 3D

Powrót do szkoły wcale nie musi być przytłaczający, zwłaszcza dla miłośników Minionków, którzy książki i inne przybory już za niecały miesiąc będą mogli spakować do tego plecaka. Żółto-niebieskie barwy z pewnością wzbogacą szkolną rzeczywistość, a postać Minionka z bananami wywoła uśmiech na twarzy; nie tylko dziecka, ale i rodzica. A skoro nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia, niż szczery uśmiech — można powiedzieć, że plecak z Minionkami to wspaniała inwestycja w przyszłość. Tym bardziej że w sieci sklepów Pepco dostępny jest za jedynie 20 złotych.

Plecak przedszkolny 3D na licencji MinionkiPlecak przedszkolny 3D na licencji Minionki pepco.pl

T-shirt 100% bawełny z nadrukiem

Kolejną propozycją dla fanów Minionków jest bawełniany T-shirt z nadrukiem. Estetyka modelu oparta jest o minimalizm, który przełamują niewielkie nadruki na koszulce, czyniąc ją unikatową. Z kolei połączenie bieli z intensywną żółcią wzbogaca wizualny charakter elementem barwnego kontrastu. T-shirt z Pepco będzie zatem idealnie komponował się z każdą stylizacją, a kosztuje jedynie 25 złotych. 

T-shirt 100% bawełny z nadrukiem na licencji MinionkiT-shirt 100% bawełny z nadrukiem na licencji Minionki pepco.pl

Wygoda i estetyka. Kolorowe stopki z nadrukiem Minionków

Do kompletu z T-shirtem idealnym dodatkiem będą stopki z nadrukiem Minionków, tworzące ciekawą stylizację. Zestaw trzech par skarpetek w różnych rozmiarach dostępny jest w sklepach Pepco za jedyne 10 złotych. Znajdziemy w nim ciekawe połączenia kolorystyczne żółci, czerni i szarości oraz uśmiechnięte twarze bajkowych stworków. Ponadto stopki zapewniają nie tylko walory estetyczne, ale również komfort użytkowania — na każdym kroku. 

3-pak stopek z nadrukiem na licencji Minionki3-pak stopek z nadrukiem na licencji Minionki pepco.pl

Więcej o: