Plecaki szkolne w Biedronce. W Lidlu niedługo wersje z Harrym Potterem. Sezon rozpoczęty

Minął pierwszy miesiąc wakacji. To dobry czas, aby pomyśleć o wszystkich najpotrzebniejszych przyborach na zbliżający się rok szkolny i uniknąć tłoku w marketach przed samym rozpoczęciem września. Tym bardziej że w ofercie Biedronki i Lidla pojawiły się ciekawe propozycje.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mimo że do rozpoczęcia roku szkolnego został jeszcze cały miesiąc, niektórzy rodzice wolą już teraz zaopatrzyć swoje dzieci we wszystkie potrzebne przybory szkolne. Jednym z podstawowych elementów jest plecak — wiele ciekawych modeli pojawiło się właśnie w najpopularniejszych marketach, takich jak Biedronka czy Lidl.

Plecak Premium Loozz

Kuszą różnymi barwami i niecodziennymi motywami — plecaki premium loozz w żaden sposób nie kojarzą się z przysłowiową szarą, szkolną rzeczywistością. Wręcz przeciwnie, taki niepozorny dodatek w postaci plecaka może całkiem skutecznie ją urozmaicić. W Biedronce dostępne są wzory, przedstawiające kosmiczną przestrzeń, jednorożce na tle błękitu lub, dla miłośników zwierząt, małe pandy. Każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie. Ponadto plecaki dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, jedynie 89,90 złotych za sztukę. 

Plecak Premium LoozzPlecak Premium Loozz biedronka.pl

Plecak CoolPack

Te dwie propozycje plecaków dostępne w Biedronce dedykowane są przede wszystkim miłośnikom gier komputerowych lub baśniowych zwierząt i pudrowych kolorów. Zgrabne i poręczne modele łączą w sobie estetyczny wygląd z praktycznością. Dzięki dwóm pojemnym przegrodom i dodatkowym kieszeniom zmieszczą się do nich wszystkie niezbędne przybory szkolne, bez konieczności narażania kręgosłupa dziecka na zbyt duże obciążenie. Plecaki CoolPack można zakupić w Biedronce od 1 sierpnia za jedyne 89,90 złotych. 

Plecaki CoolPackPlecaki CoolPack biedronka.pl

Plecak szkolny z piórnikiem z kolekcji Harry Potter

Nie tylko Biedronka wprowadziła do swojej oferty ciekawe propozycje dla uczniów. Sieć sklepów Lidl postanowiła urozmaicić szkolne życie, wzbogacając je o szczyptę magii. Już od 11 sierpnia w sklepach będą dostępne unikatowe plecaki dedykowane miłośnikom świata czarodziejów. Te modele w zestawie z piórnikiem z kolekcji Harry Potter dostępne będą w dwóch wariantach kolorystycznych — we wzorach "Gryffindor" i "Slytherin" za jedyne 59,90 złotych. Przestronna komora główna i przednia kieszeń zapewniają wygodę i pojemność, natomiast estetyka i pomysłowy design sprawią, że każdy szkolny dzień stanie się przygodą pełną magii. Wystarczy dodać odrobinę wyobraźni.

Undercover Plecak szkolny z piórnikiem z kolekcji Harry PotterUndercover Plecak szkolny z piórnikiem z kolekcji Harry Potter lidl.pl

Więcej o: