Sinsay wyprzedaje zabawki do wody od 11,99. Dmuchane modele dla małych piratów

Zabawa to bardzo ważny element życia każdego dziecka. Taki rodzaj aktywności fizycznej można praktykować w domu, ogrodzie czy nawet basenie. W Sinsay pojawiły się świetne akcesoria do pływania dla dzieci, których cena zaczyna się już od 11,99 zł.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zabawy na basenie publicznym lub nawet tym ogrodowym, to ogromna frajda dla najmłodszych. Szczególnie w tegoroczne, upalne dni taka forma aktywność fizycznej jest jak najbardziej wskazana. Z tej okazji w sieci sklepów Sinsay pojawiły się piękne akcesoria do pływania dla dzieci, które aktualnie można nabyć w promocyjnych cenach. 

Piłka plażowa w Sinsay. Idealna do zabaw w basenie 

Różowa piłka plażowa w Sinsay została przeceniona o 25% i obecnie kosztuje 11,99 zł. Zabawka w swoim wnętrzu posiada dekoracyjne elementy, które przemieszczają się podczas rzucania czy odbijania. Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. 

piłkapiłka screen sinsay.com

Dmuchane młotki w Sinsay. Na pewno sprawdzą się podczas zabawy w rycerzy lub piratów

W Sinsay pojawiły się także zielone, dmuchane młotki, które dzieci mogą wykorzystać podczas wcielania się w walecznych rycerzy lub morskich piratów. Zabawkę można kupić za 17,99 zł. Jej wymiary to 35 cm x 80 cm. 

młotkimłotki screen sinsay.com

Koło do pływania w motywie Batmana. Mali fani kreskówki będą zachwyceni 

Teraz propozycja dla najmłodszych fanów kreskówek o super bohaterach. Dmuchane koło do pływania z motywem Batmana można nabyć w sieci sklepów Sinsay już za 19,99 zł. Zabawka idealnie sprawdzi w gorące dni podczas zabaw w basenie, a motyw Batmana przypadnie do gustu szczególnie chłopcom. Produkt jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym od 18 do 30 kg, a jego wymiary to 23 cm x 50 cm. 

koło dmuchanekoło dmuchane screen sinsay.com

Więcej o: