Rowerki dla dzieci pojawiły się w Lidlu! Nowe modele do biegania

Aktywność fizyczna, szczególnie u małych dzieci to bardzo ważny element ich rozwoju. W ofercie Lidla pojawiły się piękne i praktyczne rowerki biegowe dla dzieci, które idealnie sprawdzą się podczas zabawy i spacerów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Promowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych to bardzo istotna kwestia. Niezależnie czy jest to bieganie, granie w piłkę lub nawet codzienne zabawy na świeżym powietrzu, takie aktywności korzystnie wpływają na rozwój dziecka. W sieci sklepów Lidl pojawiły się rowerki biegowe dla dzieci, które zapewnią mnóstwo frajdy i rozwiną zdolności motoryczne najmłodszych. 

Rowerki biegowe w Lidlu. Idealne do spacerów i zabawy 

Rowerek biegowy SMOBY jest obecnie dostępny w Lidlu w cenie 142,20 zł. Dzięki stabilnej, metalowej ramie, urządzenie jest bezpieczne w użytkowaniu. Rowerek posiada praktyczny uchwyt do przenoszenia, siodełko wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz malutki schowek, do którego można włożyć zabawkę lub napój. Produkt jest dostępny w czerwonym oraz niebieskim kolorze. 

rowerekrowerek lidl.pl

Lidl sprzedaje również rowerki z naturalnego drzewa. Bardzo modny design 

Kolejną propozycją od Lidla jest rowerek wykonany z litowego drewna bukowego, który można nabyć za 149 zł. Dzięki antypoślizgowym uchwytom przy kierownicy oraz zintegrowanemu ogranicznikowi skrętu, rowerek staje się jeszcze bardziej bezpieczny. Produkty są dostępne w motywie motocykla i skutera retro. 

rowerekrowerek lidl.pl

Piękne rowerki biegowe w Lidlu. Dostępne aż w czterech kolorach 

Ostatnią propozycją od Lidla jest rowerek biegowy w nowoczesnym stylu, który obecnie kosztuje 140 zł. Produkt można nabyć aż w czterech kolorach: miodowym, naturalnym (drewnianym), różowym oraz turkusowym. Lekka, wytrzymała konstrukcja oraz miękkie siodełko na metalowym wsporniku sprawiają, że urządzenie świetnie sprawdzi się do każdej zabawy. 

rowerekrowerek lidl.pl

Więcej o: