Sinsay wyprzedaje koszulki z ulubionymi bohaterami bajek. Ceny już od 8,99!

W sieci sklepów Sinsay pojawiły się modne koszulki dziecięce ze wzorami ulubionych postaci z kreskówek. Ubrania są wygodne i stylowe, a ich cena podczas wyprzedaży jest bardzo atrakcyjna.

Dopasowanie i uzupełnienie dziecięcej garderoby niejednokrotnie staje się ciężkim zadaniem. Dzieci uwielbiają bohaterów z bajek, przez co ubrania z takimi wzorami bardziej przypadają im do gustu. Na stronie internetowej oraz w sklepach stacjonarnych Sinsay pojawiła się wyprzedaż, podczas której koszulki dla dzieci są do kupienia w bardzo niskich cenach. 

Sinsay sprzedaje wygodne koszulki ze wzorem Myszki Miki. Wygodne i stylowe 

Myszka Miki to jeden z ulubionych bohaterów małych pociech w każdym wieku. "Miki" to ikona popkultury, która narodziła się w 1928 r. Obecnie w Sinsay koszulka z nadrukiem Myszki Miki została przeceniona z 12,99 na 8,99 zł. Idealnie sprawdzi się podczas letnich upałów. Koszulka jest dostępna w rozmiarach od 98 do 140. 

koszulkakoszulka screen sinsay.com

Piękna bawełniana koszulka w Sinsay na wyprzedaży. "101 Dalmatyńczyków" 

Kolejną propozycją jest koszulka wykonana w 100% z bawełny, która po obniżce ceny kosztuje w Sinsay 8,99 zł. Ubranie posiada nadruk z motywem bajki "101 Dalmatyńczyków" oraz ogólny wzór w kropki. Koszulkę można zaproponować dziecku do założenia na letni spacer lub w trakcie zabawy. 

koszulkakoszulka screen sinsay.com

Koszulka z motywem "Psiego Patrolu". Mali fani czworonogów będą zachwyceni 

Sinsay przygotował również coś dla małych fanów piesków. Koszulka z nadrukiem z bajki "Psi Patrol" została przeceniona aż o 44% i obecnie kosztuje jedynie 8,99 zł. Dostępne rozmiary zaczynają się od 98, a kończą na 140. 

koszulkakoszulka screen sinsay.com

Myszka Minnie także zagościła w Sinsay. Piękna i modna koszulka

Myszka Minnie to zapewne bardziej atrakcyjna opcja dla dziewczynek. Koszulkę z takim nadrukiem, w sklepach Sinsay dostaniemy już za 8,99 zł. Ubranie idealnie sprawdzi się podczas każdej aktywności, a małe fanki "Minnie" na pewno będą zachwycone. 

Więcej o: