Sinsay wyprzedaje kalosze dla dzieci za 19,99. Kolorowe modele w jednorożce czy dinozaury

Pomimo tego, że sezon na zakładanie kaloszy jeszcze daleko przed nami, warto już teraz zaopatrzyć się w taki rodzaj obuwia. W sklepach Sinsay pojawiły się piękne kalosze dziecięce, które aktualnie zostały mocno przecenione.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kalosze idealnie sprawują się przede wszystkim w sezonach przejściowych, kiedy pogoda jest bardzo nieprzewidywalna. Taki rodzaj obuwia możemy zaproponować dziecku w trakcie deszczowych spacerów, wizyty na wsi lub do codziennej zabawy w kałużach. W sklepach stacjonarnych i na stronie internetowej sklepu Sinsay pojawiły się piękne i kolorowe kalosze dziecięce, które można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Różowe kalosze w Sinsay. Idealne na deszczowe spacery 

kaloszekalosze screen sinsay.com

Piękne kalosze dziecięce w Sinsay zostały przecenione z 39,99 na 19,99 zł. Buty posiadają lekko różowy kolor oraz śliczne, kwiatowe wzory. Dostępne są w rozmiarach od 24 do 39. Kalosze są wyprodukowane na gumowej, wytrzymałej podeszwie z lekkim obcasem wynoszącym kilka centymetrów.

Piękne kalosze ze wzorem dinozaura. Chłopcy będą zachwyceni

kaloszekalosze screen sinsay.com

Kolejną propozycją od Sinsay są pomarańczowe kalosze dziecięce, które aktualnie można nabyć za 25,99 zł. Z butów na pewno ucieszą się przede wszystkim mali fani dinozaurów. Kalosze posiadają płaską podeszwę oraz wygodną taśmę z pętelką. Obuwie idealnie sprawdzi się w trakcie deszczowych dni, jako kolorowe urozmaicenie dziecięcej garderoby. 

Kalosze dla małych fanów kosmosu. Piękne i wygodne obuwie 

kaloszekalosze screen sinsay.com

Błękitne kalosze w kosmiczne wzory zostały przecenione aż o 35%, a ich cena w Sinsay aktualnie wynosi 25,99 zł. Buty są dostępne w rozmiarach od 20 do 39. Kalosze mogą być świetnym elementem jesiennej lub wczesno wiosennej stylizacji dla dziecka. Ponadto można wykorzystać je do codziennych zabaw podczas deszczowej pogody. 

Więcej o: