Hity na lato w Pepco! Ubranka i zabawki dziecięce w wyjątkowo niskich cenach

W najnowszej ofercie Pepco pojawiły się zabawki i ubranka dziecięce, które pomogą w pełni cieszyć się klimatem nadchodzących wakacji. Dodatkowym atutem są również wyjątkowo niskie ceny.

Sposoby na walkę z nudą 

Dla dzieci powyżej 3 lat, które nie chcą się nudzić na plaży lub na własnym podwórku, idealnym rozwiązaniem będzie ten niedrogi zestaw do baniek mydlanych z Pepco. W komplecie znajduje się talerzyk o średnicy 34 cm i wszelkie inne akcesoria, pozwalające na tworzenie ogromnych, kolorowych baniek mydlanych. Ten prosty dodatek z pewnością urozmaici wakacyjny czas - również pod kątem estetycznym. Kolejną zaletą jest cena zestawu, wynosząca jedynie 40 zł. 

zestaw do baniekzestaw do baniek pepco.pl

Modny strój na plażę dla dziewczynki

Wakacje to idealna okazja do spędzania czasu wolnego na morskiej plaży lub pod krytym basenem. Dla najmłodszych fanek modowych stylizacji Pepco przygotowało jednoczęściowy strój kąpielowy. Połączenie pastelowych barw błękitu, bieli i różu oraz asymetryczny akcent z falbany czyni tę stylizację estetyczną i wpisującą się we współczesne trendy. Z kolei roślinne i kwieciste wzory jeszcze wyraźniej podkreślają letni motyw stroju. Wysoka jakość w tym wypadku wcale nie oznacza wysokiej ceny - ten strój kąpielowy dostępny jest za 15 zł! 

strój kąpielowystrój kąpielowy pepco.pl

Rajska plaża na własnym podwórku 

Nawet jeżeli nie mamy możliwości wyjazdu nad morze to wcale nie oznacza, że nie można przekształcić własnego podwórka w wakacyjny kurort. Wystarczy szczypta wyobraźni i kreatywności. Pomocnymi elementami będą także letnie dodatki, takie jak nadmuchiwany basen. Połączenie różnokolorowych, morskich akcentów sprawia, że jest ciekawy i przyjemny dla oka. Ze względu na wysokość, wynoszącą 22 cm sprawdzi się idealnie dla dzieci powyżej 3 lat. Basen dostępny jest w najnowszej ofercie sklepu Pepco za jedyne 30 zł. 

basenbasen pepco.pl

Więcej o: