Najciekawsze pomysły na prezent dla dziecka z Lidla. Te zabawki zrobią furorę wśród maluchów!

Prezenty dla naszych najmłodszych członków rodziny nie muszą być drogie i wymyślne. Okazji na wręczanie dzieciom podarunku jest jednak naprawdę wiele, a wybranie odpowiedniej zabawki często stanowi niemałe wyzwanie. Już teraz sprawdź, jakie wyjątkowe prezentowe propozycje znajdziesz na sklepowych półkach w Lidlu!

zabawki dla dziecizabawki dla dzieci shutterstock.com

Gdzie kupić zabawkę dla dziecka? 

Prawdopodobnie większości rodzicom wydaje się, że ich maluch ma już wszystko, co czyni zadanie jeszcze trudniejszym. Zapominają oni jednak, że obok artykułów spożywczych i higienicznych, w Lidlu można znaleźć również zabawki dla najmłodszych klientów! W atrakcyjnie niskiej cenie znajdziemy tam szeroki zakres produktów. Koniecznie sprawdź i obdaruj swojego malucha wyjątkowym podarunkiem.

Zabawki w Lidlu 

  • PLAYTIVE Drewniana gra edukacyjna - 29,99 zł 

Ta wykonana w całości z drewna zabawka nie tylko rozwinie zdolności merytoryczne twojego dziecka i logiczne myślenie, ale także wesprze umiejętności poznawania zasad ortografii oraz poszerzy słownictwo. 

drewniana zabawkadrewniana zabawka lidl.pl

  • Dron RC Stunt, intuicyjne sterowanie - 149,0 zł 

 W Lidlu nie zabrakło także zabawek dla nieco starszych dzieci. Intuicyjnie sterowany dron z pomocą pilota wykona ekscytujące manewry lotnicze. 

  • LUPILU Mata edukacyjna dla niemowląt - 119,0 zł 

Jeśli poszukujesz prezentu dla najmłodszych pociech, postaw na zestaw do ćwiczeń zmysłu dotyku i słuchu. Ten zestaw wspiera koordynację ruchowo-wzrokową i dostosowany jest do potrzeb dziecka już od pierwszych chwil życia. 

mata edukacyjnamata edukacyjna lidl.pl

  • Drewniana układanka Montessori w kolorach tęczy - 69,90 zł 

 To doskonała zabawka dla rozwoju motoryki małej u dziecka, umiejętności rozpoznawania kształtów i kolorów, a także rozwoju zmysłu wizualno-przestronnego.

  • Drewniana układanka motoryczna - 24,99 zł 

Ta wykonana z naturalnego drewna zabawka z łatwością wesprze umiejętności motoryczne i logiczne myślenie twojego dziecka 

  • Lalka z akcesoriami - 79,90 zł 

W Lidlu nie zabrakło także popularnych zestawów lalek Barbie! Taki prezent nie tylko będzie ogromną frajdą dla twojego malucha, a także wesprze rozwój fantazji i kreatywności poprzez zabawę!

  • Tablica stojąca - 99,0 zł 

W tym wyjątkowym zestawie do tablicy stojącej dołączono m.in. liczydło, zegar do nauki z ruchomymi wskazówkami, szablon ABC oraz praktyczną półkę. Taki prezent rozwinie kreatywność twojego dziecka, wspomoże koncentrację oraz pomoże w uzyskaniu wiedzy z zakresu szkoły podstawowej. 

tablica stojącatablica stojąca lidl.pl

  • Drewniana tablica edukacyjna lub tablica-znikopis Montessori - 79,90 zł 

 W drewnianej ramce umieszczono dwustronną tablicę - czarna strona do rysowania kredą, biała do pisania zmywalnym pisakiem. Ten wyjątkowy podarunek przyczyni się do rozwoju kreatywności u twojego dziecka, koncentracji, a także motoryki precyzyjnej. 

 

Więcej o: