Akcja "Porozmawiajmy o in vitro"

Porozmawiajmy o in vitro to cykl "Gazety Wyborczej", w którym opisujemy sytuację par zmagających się z niepłodnością.

W "Gazecie Wyborczej" w październiku i listopadzie będziemy też pisać na czym polega zabieg, dlaczego budzi takie emocje, co zrobić, by dostać rządową dopłatę do in vitro, oraz w których miastach władze refundują leczenie. W "Wysokich Obcasach" zaś sprawdzimy, jak niepłodność wpływa na życie i psychikę z nią się borykających. Na serwisie eDziecko.pl tematyka dotycząca niepłodności jest dla nas niezmiernie ważna, dlatego zajmujemy się nią szeroko: od szczegółowych porad, jak przebiega procedura in vitro, po problemy w związku, jakie wynikają z leczenia niepłodności.

W ramach cyklu odbędzie debata. Eksperci, przedstawiciele klinik in vitro i osób zmagających się z niepłodnością, a także samorządowcy porozmawiają o polskich realiach - dostępności in vitro, społecznym odbiorze tej metody i roli państwa w walce z epidemią niepłodności.

Debata - 30.10 w siedzibie "Gazety" przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie. Wstęp wolny.

Zainteresowanych udziałem w debacie w charakterze gościa na sali prosimy o wysłanie e-maila na adres: debata.invitro@gazeta.pl lub o telefon na numer 22 555 49 94.

Partnerem akcji jest TLC.