Opisz swój pomysł na kreatywną zabawę z najmłodszymi i zyskaj szansę na jedną z nagród

Kreatywne spędzanie czasu jest niezwykle potrzebne najmłodszym. Masz pomysł na to, jak go zorganizować? Napisz nam, jak spędzić kreatywnie czas z dziećmi i zyskaj szansę na nagrody.

Kreatywność jest bardzo przydatną cechą w życiu. To ona sprawia, że mamy elastyczne myślenie i z chęcią podejmujemy nowe wyzwania. Pomaga radzić sobie w trudnych sytuacjach. Dzięki niej łatwiej nam rozwiązywać problemy. Dlatego ważne jest, aby pobudzać w dzieciach kreatywność. Tym bardziej że najmłodsi uwielbiają, gdy dorośli spędzają z nimi czas i organizują wspólne zabawy.

Weź udział w konkursie i zyskaj szansę na wygranie masy kreatywnościWeź udział w konkursie i zyskaj szansę na wygranie masy kreatywności materiał Netto

Liczy się pomysłowość i kreatywność

Na Fan Page'u eDziecko.pl na Facebooku pod postem konkursowym opisz, jak kreatywnie spędzić czas z dzieckiem. Komentarze będzie można publikować od 26 kwietnia do 1 maja. Organizatorzy konkursu wyróżnią 15 osób. Wyłaniając nagrodzone prace, jury będzie się kierować w szczególności ich pomysłowością, kreatywnością.

Kolekcja maskotekKolekcja maskotek Netto

A oto nagrody:

  • Pierwsze miejsce: duża paczka masy kreatywności, maskotka, bidon, plecak oraz kula z niespodzianką.
  • Drugie miejsce: maskotka, bidon, plecak oraz kula z niespodzianką;
  • Trzecie miejsce: maskotka, bidon, plecak oraz kula z niespodzianką;
  • Czwarte miejsce: kula z niespodzianką;
  • Piąte miejsce: kula z niespodzianką;
  • Każda z dziesięciu wyróżnionych osób otrzyma pięć saszetek masy kreatywności.

Wyniki konkursu pojawią się 7 maja 2021 roku pod postem konkursowym na Facebooku. Nagrodzeni uczestniczy, zostaną także poinformowani o nich w wiadomościach prywatnych na Facebooku. Udział w konkursie mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną pracę konkursową.

Masa kreatywnościMasa kreatywności Netto