Weź udział w teście konsumenckim kosmetyków z linii Bielenda Sexi Mama

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Przygotowujemy się do powitania nowego członka rodziny, obserwujemy jak zmienia się nasze ciało. Czy zastanawiałaś się, jak reaguje na to twoja skóra? W tym okresie staje się ona napięta, wrażliwa, sucha, czasem też swędzi. Dlatego warto stosować kosmetyki dedykowane specjalnie dla ciężarnych, takie jak linia Sexi Mama stworzona przez markę Bielenda.

Możesz przekonać się sama, jak działają wyjątkowe kosmetyki z tej linii. Weź udział w teście konsumenckim kosmetyków Bielenda Sexi Mama dla przyszłych Mam i powalcz o główną nagrodę!

Szukamy 60 kobiet w ciąży, które przetestują kosmetyki z linii Bielenda Sexi Mama oraz uzupełnią ankiety testowe. Każda z nich otrzyma zupełnie za darmo trzy produkty:

1. Bielenda Sexi Mama Skuteczna kuracja przeciw rozstępom

2. Bielenda Sexi Mama Skuteczny krem na opuchnięte nogi

3. Bielenda Sexi Mama Odżywczo-uelastyczniająca maska w płacie na brzuch

OPIS PRODUKTÓW DO TESTÓW >>

Ale to nie wszystko!

Spośród wszystkich 60 testerek jury wybierze 12 autorek najciekawszych odpowiedzi, którym przyzna dodatkowe nagrody:

- Bielenda Fresh Juice Detoksykujący Płyn Micelarny z bioaktywną wodą cytrusową Limonka

- Bielenda Fresh Juice Detoksykująca Hydro-esencja z bioaktywną wodą cytrusową Limonka

- Bielenda Fresh Juice Detoksykujący peeling gruboziarnisty Limonka

- Bielenda Fresh Juice Detoksykujący krem booster z bioaktywną wodą cytrusową Limonka

- Bielenda Sexi Mama Skuteczny balsam ujędrniający do ciała Antycellulit

- Bielenda Sexi Mama Skuteczny olejek do ciała przeciw rozstępom

- Bielenda Sexi Mama Liftingująco-ujędrniająca maska w płachcie na biust

- Bielenda Intimate Care Micelarny płyn do higieny intymnej D-Panthenol + Kwas Mlekowy

- Pluszową niespodziankę dla malucha.

OPIS NAGRÓD >> 

1. Do udziału w teście zapraszamy kobiety, które są pomiędzy 4 a 9 miesiącem ciąży.

2. Aby wziąć udział w teście konsumenckim trzech kosmetyków linii Bielenda Sexi Mama do 29 lipca 2019 roku uzupełnij formularz i wykonaj zadanie: napisz nam, w którym tygodniu ciąży jesteś i co robisz, żeby czuć się jak sexi mama?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ >>

3. Spośród wszystkich kobiet do 8 sierpnia 2019 roku wybierzemy 60, które otrzymają za darmo trzy kosmetyki do testowania z linii Bielenda Sexi Mama: Skuteczną kurację przeciw rozstępom, Skuteczny krem na opuchnięte nogi, Odżywczo-uelastyczniającą maskę w płacie na brzuch.

4. Test kosmetyków odbędzie się w terminie od 6 sierpnia do 26 sierpnia 2019 roku.

5. W dniach od 27 sierpnia do 09 września 2019 roku wszystkie testerki będą proszone o uzupełnienie ankiety internetowej, w której pojawi się również pytanie konkursowe.

6. Spośród wszystkich testerek jury wybierze 12 autorek najciekawszych odpowiedzi, którym przyzna nagrody : Bielenda Fresh Juice Detoksykujący Płyn Micelarny z bioaktywną wodą cytrusową Limonka, Bielenda Fresh Juice Detoksykująca Hydro-esencja z bioaktywną wodą cytrusową Limonka, Bielenda Fresh Juice Detoksykujący peeling gruboziarnisty Limonka, Bielenda Fesj Juice Detoksykujący krem booster z bioaktywną wodą cytrusową Limonka, Bielenda Sexi Mama Skuteczny balsam ujędrniający do ciała Antycellulit, Bielenda Sexi Mama Skuteczny olejek do ciała przeciw rozstępom, Bielenda Sexi Mama Liftingująco-ujędrniająca maska w płachcie na biust, Bielenda Intimate Care Micelarny płyn do higieny intymnej D-Panthenol + Kwas Mlekowy oraz pluszową niespodziankę dla malucha.

REGULAMIN >>

7. Wszystkie testerki zachęcamy do dzielenia się na portalu społecznościowym Facebook i na Instagramie zdjęciami z testów i podpisywania ich hashtagami: #bielenda #seximama #jestemwciązy #seximamatest.