Zostań testerką produktów La Roche-Posay

Ty lub twoje dziecko macie skórę wrażliwą, bardzo suchą lub z tendencją do atopii? Odkryj produkty La Roche-Posay, które uzupełniają poziom lipidów, przeciwdziałają podrażnieniom i łagodzą zaostrzone stany suchości skóry.

Zostań jedną z naszych testerek. Weź udział w teście i wypróbuj produkty z serii Lipikar AP+ (Lipikar Balsam AP+ lub Lipikar Syndet AP+). Mamy do rozdania 100 produktów!

Lipikar Balsam i Syndet AP+Lipikar Balsam i Syndet AP+ Fot. materiały partnera Fot. materiały partnera

Opis produktów:

LIPIKAR SYNDET AP+ KREM MYJĄCY

Lipikar SYNDET AP+ to wyjątkowy krem myjący, który koi i łagodzi skrajnie suchą skórę, zmiękcza, wygładza, nawilża i chroni. Lekarze zauważają, że powszechnym błędem podczas pielęgnacji skóry jest korzystanie ze źle dobranych preparatów do kąpieli. Tymczasem używanie odpowiednich kosmetyków do kąpieli to pierwszy niezwykle istotny krok w pielęgnacji skóry. Lipikar SYNDET AP+ to krem myjący, który działa łagodząco na wysuszoną skórę i uzupełnia poziom lipidów. Zawiera masło Karite, niacynamid, wodę termalną z La Roche-Posay oraz opatentowany składnik AQUA POSAE FILIFORMIS, który pomaga przywrócić równowagę mikrobiomu. Lipikar SYNDET AP+ przeznaczony jest do pielęgnacji skóry głowy, twarzy oraz ciała od pierwszych dni życia. Odpowiedni również do mycia skóry z ciemieniuchą. Dzięki swojemu składowi jest delikatny dla skóry dziecka, nie szczypie w oczy i łatwo się spłukuje.

LIPIKAR AP+ BALSAM UZUPEŁNIAJĄCY POZIOM LIPIDÓW

Kolejnym ważnym krokiem w codziennej pielęgnacji skóry dziecka jest zapewnienie jej odpowiedniego nawilżenia. Skóra dzieci ma skłonność do suchości i podrażnień. Lipikar Balsam AP+ odbudowuje i chroni barierę skórną oraz przywraca odpowiedni poziom lipidów.

W FORMULE LIPIKAR BALSAM AP+ ZNAJDUJĄ SIĘ:

- Niacynamid - przynosi natychmiastowe ukojenie, łagodzi i pomaga wzmocnić bariery ochronnej skóry. - AQUA POSAE FILIFORMIS - opatentowany składnik, który pomaga przywrócić równowagę mikrobiomu. - Masło Karite - posiada właściwości intensywnie odżywcze, w naturalny sposób uzupełnia poziom lipidów, koi, wpływa na odbudowanie powłoki hydrolipidowej. - Lipikar Balsam AP+ zawiera także wodę termalną La Roche-Posay, olej Canola i glicerynę.

Co należy zrobić, aby zostać testerką produktów La Roche-Posay?

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie, dlaczego chcesz przetestować jeden z produktów z serii Lipikar AP+ i za pośrednictwem formatki na dole dokonasz zgłoszenia. Autorki najciekawszych uzasadnień zostaną naszymi testerkami! Czas na zgłoszenie masz do 4 marca.

Nie przegap okazji - zgłoś się!

Regulamin testu