Wyniki testu konsumenckiego Bielenda - SEXI MAMA Skuteczna Oliwka w Żelu

Ciąża to wyjątkowy etap w życiu każdej kobiety. Podczas tego okresu przyszła mama przygotowuje się do przyjścia dziecka na świat i oswaja z nową rolą. Z tygodnia na tydzień zmienia się także jej ciało. Teraz potrzebuje ono wyjątkowej pielęgnacji.

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów dla kobiet w ciąży i młodych mam. Jednymi z nich są kosmetyki Bielenda Sexi Mama. W serii znajduje się 6 specjalistycznych produktów do pielęgnacji całego ciała przyszłej mamy. Zaprosiliśmy 57 kobiet do testu konsumenckiego jednego z produktów z tej linii - oliwki, która ma unikalną konsystencję żelu.

 

bielendafot. materiały prasowe

"Największą zaletą jest to, że... JEST W ŻELU! Nic nie ucieka przez palce i nie ma tego nieprzyjemnego tłustego odczucia, jak to jest w przypadku zwykłych, płynnych oliwek". Jakie są wrażenia przyszłych mam po dwunastodniowym teście?

Producent zapewnia, że wszystkie kosmetyki z linii Bielenda Sexi Mama są przyjazne dla delikatnej skóry przyszłej mamy, bezpieczne i skuteczne. Wśród składników aktywnych oliwki znajdują się oliwa z oliwek, olej ze słodkich migdałów, witamina E, D-Patnhenol.

Na początku ankiety zapytaliśmy przyszłe mamy o to, czy oliwka jest skuteczna.  88 proc.* z nich zdecydowanie zgadza się z tą opinią. Co zatem spodobało się konsumentkom?

Ponad 90 proc.* testerek uważa, że produkt łagodzi suchości skóry, poprawia jej nawilżenie i elastyczność. Wiele ciężarnych skarży się, że intensywnie rosnące brzuch i piersi potrafią swędzieć. Oliwka według 84 proc.* ankietowanych niweluje ten nieprzyjemny objaw.

Oliwka jest uniwersalnym produktem i może być stosowana również na uda, pośladki, czy ramiona. 85 proc.* konsumentek docenia, że wygładza ona skórę.

Wiele ciężarnych rezygnuje z perfum, niektórych detergentów i czy miejsc, w których unosi się intensywna woń. Wyostrzony zmysł węchu, często determinuje wybory przyszłych mam. Olejek, zadowolił 87 proc.* ankietowanych konsumentek.

"bardzo przyjemny zapach, nie tak intensywny jak klasycznej oliwki, co dla kobiet w ciąży jest ważne ze względu na wyczulony węch".

Każda z nas oprócz działania kosmetyków zwraca również uwagę na to, żeby były przyjazne w użyciu.

"Oliwka bardzo szybko się wchłania, było to dla mnie zaskakujące, nie przepadam za olejkami, a w jej przypadku była to miła niespodzianka, nie zostawiała skóry na długo tłustej".

Ponad 80 proc.* pań potwierdza, że Skuteczna Oliwka w Żelu Bielenda Sexi Mama jest wygodna w aplikacji, i ma funkcjonalne opakowanie.

"Ogromną zaletą jest dla mnie aplikacja oliwki. Nowatorska forma żelu całkowicie mnie zaskoczyła. Jest niezwykle wygodna i praktyczna. Bardzo łatwo jest nabrać odpowiednią ilość produktu i przez to produkt wystarcza na bardzo długo.  Oliwkę nakładamy na skórę mokrą lub suchą. Ja szczególnie lubię tę pierwszą formę. Mam od razu poczucie doskonałego nawilżenia i odżywienia ciała, zatrzymania wody w naskórku bez zbędnej jej utraty"

Ankietowane stwierdziły również, że oliwka w żelu jest wydajna i warta swojej ceny, i same chętnie kupią taki produkt.

*suma odpowiedzi zdecydowanie się zgadzam i raczej się zgadzam, w pięciostopniowej skali: zgadzam się, raczej się zgadzam, trudno powiedzieć, raczej się nie zgadzam, zdecydowanie się nie zgadzam

bielendafot. red.