Wyniki testu konsumenckiego SEXI MAMA Skuteczny Balsam Ujędrniający do Ciała ANTYCELLULIT

Czytasz opinie w internecie zanim zdecydujesz się na zakup wyprawki? Sprawdzasz, jaki wózek, łóżeczko, czy nosidełko warto kupić? Ciekawa jesteś pewnie też działania kosmetyków, które polecane są dla przyszłych mam.

W czasie ciąży nasze ciało wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Na rynku jest wiele preparatów dedykowanych przyszłym mamom, przez co wybór konkretnych produktów nie jest łatwy. Nikt lepiej nie potwierdzi ich skuteczności niż kobiety w ciąży, dlatego zaprosiliśmy je do testu konsumenckiego.

Każda z 57 kobiet, które wzięły udział w teście, przez dwa tygodnia używała Skutecznego Balsamu ujędrniającego do ciała linii Bielenda Sexi Mama. Producent zapewnia, że wysokie stężenie składników aktywnych ma działanie ujędrniające i antycellulitowe, a jednocześnie kosmetyk jest  przyjazny dla delikatnej skóry.

 

infografika bielendafot. red.

 

"Z racji szczególnego okresu, w jakim się znajduję (ciąża), za największą zaletę uważam skład balsamu, bo z nim związane jest bezpieczeństwo dziecka i moje. (.) Nie ma w nim alergenów, parabenów, sztucznych barwników. (.) Cieszę się, że podczas ciąży, kiedy to moja skóra jest wrażliwsza, a organizm słabszy, mogę dbać o skórę i dostarczać jej naturalnych składników, które są w składzie tego produktu".

Są pewne dolegliwości i niedoskonałości związane z czasem ciąży. Nasze ciało zmienia się, brzuch powiększa swoja objętość, bo rośnie w nim nowe życie, przybieramy na masie, biust staje się obfitszy.  Na udach i pośladkach potrafi pojawiać się cellulit. Wiele zabiegów i preparatów, które są polecane na tę niedoskonałość, w tym wyjątkowym okresie jest zakazana. Dlatego tak ważne jest to, by wybierać kosmetyki bezpieczne dla przyszłych mam.

Czy delikatny balsam do ciała dla kobiet w ciąży może poradzić sobie z uporczywym cellulitem?

Ponad 90 proc.* z naszych ankietowanych stwierdziła, że testowany produkt jest skuteczny i poprawia elastyczność skóry. Co więcej, według 84 proc.* testerek ma on działanie wygładzające.

"Już po kilku dniach regularnego stosowania zauważyłam, że wygląd skóry wyraźnie się poprawił, przesuszenia znikły, a skóra stała się bardziej miękka i elastyczna w dotyku. Moja skóra nabrała wyjątkowego blasku i seksownej sprężystości"

Tę opinię podziela 96 proc.* ankietowanych, które uważają, że balsam łagodzi suchość skóry i poprawia jej nawilżenie. Według 82 proc.* pań biorących udział w teście kosmetyk ten łagodzi również swędzenie.

Dodatkową zaletą produktu jest jego zapach, który docenia aż 89 proc.* badanych. Delikatny aromat balsamu jest przyjemny dla ciężarnych i ich partnerów.

"Największą zaletą balsamu jest przyjemna konsystencja i zapach. Spodobały się nawet mojemu wybrednemu mężowi. (.) Dzięki temu smarowanie i głaskanie brzucha jest dużo przyjemniejsze dla mojego męża i pozwala mu powoli nawiązywać więź z naszym dzieckiem".

Kiedy zastanowimy się, jakie cechy powinien mieć nasz ulubiony balsam, na myśl przychodzi nam jego aplikacja. Jak poradził sobie w naszym teście balsam Bielenda? 95 proc.* konsumentek przyznała, że kosmetyk dobrze się wchłania. Paniom odpowiada wygodne opakowanie, konsystencja produktu i to, że nie pozostawia śladów na ubraniu.

Czy panie zdecydowałyby się same na zakup tego produktu?

Aż 92 proc.* testerek przyznała, że tak, co jest najlepszą rekomendacją dla tego balsamu.  Na szczęście, to łatwo dostępny produkt, który według 85 proc.* ankietowanych ma korzystną cenę.

*suma odpowiedzi zdecydowanie się zgadzam i raczej się zgadzam, w pięciostopniowej skali: zgadzam się, raczej się zgadzam, trudno powiedzieć, raczej się nie zgadzam, zdecydowanie się nie zgadzam

Bielendafot. red.