Mama by Alles

W czasie ciąży i karmienia kobieta potrzebuje dla siebie specjalnej odzieży dostosowanej do jej potrzeb. Na szczęście coraz więcej kolekcji jest nie tylko funkcjonalna, ale również ładna i seksowna.

Mama Sweet Cotton - w kolekcji: biustonosz, koszulka nocna do karmienia, bolerko, koszulka na ciążę, która sprawdza się również podczas karmienia. Kolekcja wykonana ze 100% bawełny o wykończeniu antybakteryjnym. Klips przy ramiączku ułatwia odpinanie miseczki jedną ręką. Biustonosz nie posiada fiszbin.

Romantyczna kolekcja Mama Dream z ozdobnej i miłej w dotyku mikrofibry. Biustonosz posiada formowane miseczki z elastyczną fiszbiną. Top doskonale zastąpi biustonosz do karmienia. Posiada czterostopniową regulacje obwodu. Cała kolekcja od wewnątrz podszyta 100 % bawełną o wykończeniu antybakteryjnym, na ramiączkach Klips ułatwiający odpinanie miseczki jedna ręką.

Pastelowa koszulka Mama Elixir z elastycznej dzianiny satynowej. Wielostopniowa regulacja obwodu, miseczki od wewnątrz podszyte 100 % bawełną o wykończeniu antybakteryjnym.

Top Mama Bianca w dwóch uniwersalnych i modnych kolorach (czerń i brąz), wykonany z delikatnej i nowoczesnej dzianiny. Miseczki od wewnątrz podszyte 100% bawełną o wykończeniu antybakteryjnym. Na ramiączkach klips ułatwiający odpinanie miseczki jedna ręką. W kolekcji dostępny również biustonosz.

Pas Everyday doskonały i funkcjonalny pas na każdy dzień. Doskonała alternatywa dla niedopinających się spodni, spódnic czy szortów. Pas można nosić przez całą ciążę podczas gdy inne ubranie nie. Idealny produkt, który wypełni luki w ubraniu kobiety w ciąży, jak również po ciąży, kiedy odzież ciążowa jest już za duża a przed ciążowa jeszcze za mała. Długość pasa bardzo prosto można wyregulować . W całości ubrania komponuje się niczym dłuższy top.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.alles.pl

Więcej o: