W ciąży? Bezpiecznie w samochodzie

Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży Clippasafe

Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży nr 1 w UK jest już dostępny w Polsce. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfort kobiecie w ciąży. Pomaga chronić nienarodzone dziecko podczas jazdy pojazdem. Rekomendowany jest już od 2 miesiąca ciąży.

Skąd ten pomysł?

Clippasafe został zaprojektowany aby pomóc chronić Twoje nienarodzone dziecko i przyszłą mamę podczas podróży samochodem. W chwili zderzenia, a nawet przy najmniejszych kolizjach, siła uderzenia wyrzuca dorosłą osobę do przodu z siłą do 5 ton. Tradycyjny pas w chwilach kolizji, a także przy gwałtownym hamowaniu pojazdu może wywierać ogromny nacisk na brzuch i macicę przyszłej mamy. Może to doprowadzić do poronienia lub poważnych obrażeń płodu.

Co więcej, niektóre mamy, szczególnie w ostatnich tygodniach ciąży, odczuwając ogromny dyskomfort związany z tradycyjnymi pasami bezpieczeństwa, świadomie rezygnują z ich użycia, narażając siebie i swoje dziecko na ekstremalne ryzyko.

Zalety produktu

bezpieczną i wygodną podróż w zapiętych pasach samochodowych

daje poczucie bezpieczeństwa mamie jako kierowcy lub jako pasażerce

nadaje się do przednich jak i tylnych siedzeń

bezpieczny , wygodny i prosty w użyciu

Specjalnie zaprojektowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłej mamy.

Uwaga! Prawidłowo założony adapter Clippasafe układa pas bezpieczeństwa tak, aby został on zlokalizowany pod brzuchem, odpowiednio nisko na biodrach i miednicy, które dużo lepiej absorbują siłę uderzenia, chroniąc nienarodzone dziecko. Jest to jedyny adapter bezpieczeństwa na rynku, który jest równie wygodny dla mamy ubranej zarówno w spodnie jak i spódnicę.

Clippasafe w crash-testach

Przeprowadzone badania wykazały że Clippasafe jest:

a) rozwiązaniem pozwalającym skutecznie obniżyć pas poniżej brzucha przyszłej mamy, kierując siłę uderzenia na biodra b) efektywny i w żaden sposób nie narusza integralności strukturalnej pasów samochodowych

Badania statystyczne potwierdzają że nienarodzone dziecko może doznać bardzo poważnych obrażeń lub zginąć, kiedy pas samochodowy jest umieszczony w chwili zderzenia bezpośrednio na brzuchu przyszłej mamy. Więcej na stronie www.clippasafe.pl

Więcej o: