Jak zorganizować urodziny dla dziecka? Przedstawiamy pomysły na wyjątkowe przyjęcie!

Zbliżają się urodziny twojego dziecka? Podpowiadamy, jak je urządzić, by przyjęcie urodzinowe było niezapomnianym przeżyciem dla twojej pociechy i zaproszonych gości. Wybraliśmy dekoracje i akcesoria, które uświetnią urodziny zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Zobacz nasze typy!

Urodziny dla dziecka - jak przygotować?

Zastanawiasz się, gdzie urządzić przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? Organizacja urodzin w domu lub ogrodzie będzie świetnym pomysłem. Wystarczy, że odpowiednio się do tego przygotujesz i zadbasz o potrzeby dzieci. Pamiętaj o przygotowaniu listy gości. Jeśli twoja pociecha chodzi do przedszkola, dowiedz się, jakie panują tam zasady. Być może wypada zaprosić całą grupę przedszkolaków. Wspólnie z dzieckiem przygotujcie zaproszenia i wręczcie je kolegom. Dobrze, gdy będą nawiązywać do motywu przewodniego urodzin. 

Urodzinki dla dziewczynki - z jednorożcem w tle

Urodzinki dla dziewczynki - z jednorożcem w tleUrodzinki dla dziewczynki - z jednorożcem w tle fot. materiały partnera

Sklepy internetowe oferują szeroki wachlarz dekoracji z motywem przewodnim, które sprawdzą się na urodzinowe przyjęcia. Warto wybrać te, które nawiązują do urodzinowej tematyki - wykorzystaj w tym celu spersonalizowane toppery na tort, konfetti lub podkładki na stół czy papierowe kubki. To rozwiązanie idealne, gdy wyprawiasz przyjęcie w domu lub ogrodzie. Nam wpadły w oko akcesoria z jednorożcem, które zachwycą każdą dziewczynkę. Pastelowe ozdoby na urodziny można spersonalizować, dzięki czemu nabierają jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

Przyjęcie urodzinowe dla chłopca - bajkowe motywy

Gadżety na urodziny dla chłopca!Gadżety na urodziny dla chłopca! fot. materiały partnera

Bajkowe motywy sprawdzą się na urodzinach chłopców. Tematyczne dekoracje nawiązujące do animowanego serialu "Psi Patrol" będą prawdziwą niespodzianką dla fana bajki o bohaterskich psach. Wybrałyśmy papierowe talerzyki, kubeczki czy konfetti, które uświetnią przyjęcie. Konfetti Psi Patrol to doskonały pomysł na ozdobienie stołu, a dekoracje z cukru na ciastka spodobają się wszystkim miłośnikom tej bajki. Sprawdź nasze propozycje!

Gry i zabawy na urodziny - jak urozmaicić przyjęcie?

Gry i zabawy na urodziny!Gry i zabawy na urodziny! fot. materiały partnera

Organizując urodziny w domu, musisz zadbać o to, by goście zbyt szybko się nie znudzili. Warto przygotować wcześniej listę zabaw lub gier, dzięki którym dzieci będą dobrze się bawić. Nam wpadła w oko spersonalizowana kolorowanka w wersji XL, która zaangażuje wszystkich gości - jest w sam raz, gdy na dworze zrobi się nieco chłodniej. Świetnym pomysłem będzie wynajęcie animatora, który zatroszczy się o potrzeby uczestników przyjęcia - zwłaszcza, gdy organizujemy je w ogrodzie. Animator może wcielić się w bohatera ulubionych bajek. Przeprowadzi konkursy, gry lub zorganizuje atrakcyjny pokaz - wszystko będzie dopasowane do wieku najmłodszych. Pamiętaj, że dzieci lubią się przebierać! Bal przebierańców może być dodatkową atrakcją przyjęcia. Zobacz nasze propozycje!

Balony na urodzinowe przyjęcie dla dzieci

Na urodzinowym przyjęciu nie może zabraknąć kolorowych balonów z helem! Te z ulubionymi postaciami z bajek to strzał w dziesiątkę! Z pewnością spodobają się wszystkim uczestnikom przyjęcia. Nieustającą popularnością cieszą się foliowe balony w kształcie cyfry obrazującej wiek dziecka lub spersonalizowane balony z życzeniami. Uświetnią każde przyjęcie i będą świetną ozdobą pomieszczenia - zwłaszcza, jeśli organizujesz przyjęcie w domu lub ogrodzie. Wybrałyśmy wzory, które ucieszą zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Zobacz!

Więcej o: