Zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo dziecka w podróży. Wybieramy najlepsze foteliki samochodowe!

Żadna podróż z twoją pociechą nie obędzie się bez fotelika samochodowego. Zdajemy sobie sprawę, że wybór tego idealnego, który zapewni komfort i bezpieczeństwo jest nie lada wyzwaniem, dlatego spieszymy z pomocą! Mamy modele, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania. Sprawdź!

Foteliki samochodoweFoteliki samochodowe Fot. Britax Römer

Jeszcze przed narodzinami dziecka powinnaś zacząć rozglądać się za fotelikiem samochodowym. Jednak na co zwrócić uwagę wybierając model idealny, który zapewni komfort, jak i bezpieczeństwo? Firma Britax Römer stworzyła świetne foteliki, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym rodzicom. Model ADVANSAFIX IV R wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dające najlepszą ochronę. Możesz być spokojna o swoje dziecko, ponieważ jest ono przypięte wewnątrz chroniącej go obudowy fotelika. W przypadku kolizji, pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony. Nie ma lepszego, tak uniwersalnego fotelika na rynku!

Foteliki samochodoweFoteliki samochodowe Fot. Britax Römer

Fotelik ADVANSAFIX IV R ma o wiele więcej zalet! Dzięki funkcji Flip&Grow możesz przejść ze zintegrowanych pasów bezpieczeństwa na 3-punktowe, kiedy Twoje dziecko osiągnie 15 kg (do 18 kg max). To bardzo proste! A zmianę możesz cofnąć w każdej chwili, w zależności od twoich potrzeb. Fotelik jest wyścielony bardzo miękkim materiałem, dzięki czemu twoje dziecko będzie miało zapewnioną wygodę. Gwarantuje ją również system EasyRecline z trzema regulowanymi pozycjami odchylenia. Jeden fotelik, a tyle rozwiązań!

Foteliki samochodoweFoteliki samochodowe Fot. Britax Römer

Fotelik od Britax Römer ma również opcję SecureGuard, która pomaga chronić delikatne okolice brzucha Twojego dziecka. Do wyboru masz mnóstwo wariantów kolorystycznych fotelików z wysokim oparciem, które chronią dziecko poprzez wymodelowany kształt siedziska, zapewniając ochronę korpusu od głowy do bioder, oraz wyściełany zagłówek zapewniający bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka. Postaw na modele od Birtax Römer i bądź pewna należytej ochrony twojej pociechy podczas podróży.

Więcej fotelików samochodowych dla swojej pociechy znajdziesz poniżej!

Więcej o: