Oryginalne, kolorowe, a przede wszystkim wygodne - tornistry dla małych i dużych!

Od teraz droga do szkoły będzie jeszcze przyjemniejsza! Plecaki w świetnych wzorach i kolorach skradną serca nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Sprawdź oferty polskiej marki Mój Tornister, a już nie sięgniesz po inne.

TornisterTornister Fot. www.instagram.com/mojtornister.pl

Wydawałoby się, że między plecakiem a tornistrem - oprócz designu - nie ma żadnej różnicy. Jeśli jednak lepiej się przyjrzeć, jest ich bardzo dużo. Przede wszystkim tornister ma usztywniane plecy i ramowy kształt, który sprzyja utrzymaniu prawidłowej postawy. Dlatego tak ważne jest, aby w pierwszych latach nauki wybrać właśnie taki model, który może nawet zapobiec skoliozie u twojej pociechy. Dobry tornister powinien mieć także szerokie, regulowane szelki, sztywny dół, wybrzuszenie na odcinku lędźwiowym oraz lekki - najlepiej nieprzemakalny - materiał.

TornisterTornister Fot. www.instagram.com/mojtornister.pl

Dla rodzica bardzo ważne jest wykonanie i funkcjonalność tornistra, ale dla dziecka liczy się przede wszystkim jego wygląd, dlatego modele polskiej firmy Mój Tornister są tak kolorowe i oryginalne! Z pewnością zaspokoją potrzeby obu stron, ponieważ wykonane są z ekologicznych materiałów, a nawet z przetworzonych butelek PET! Printy w postaci owoców, zwierząt oraz planet sprawią, że dziecko nie będzie mogło oderwać od nich wzroku i na pewno z wielką chęcią będzie pakowało w taki tornister szkolne przybory. Bez problemu zmieszczą się w nim podręczniki, zeszyty, piórnik, a nawet drugie śniadanie.

TornisterTornister Fot. www.instagram.com/mojtornister.pl

Niebanalny design i ekologiczne materiały to tylko niektóre z plusów tornistrów firmy Mój Tornister. Modele są wykonane z hypoalergicznych, ultralekkich i wytrzymałych tkanin, a to znaczy, że posłużą dłużej niż jeden sezon! Poza tym każdy z wzorów produkowany jest w bardzo krótkich seriach. Nie trzeba martwić się więc, że co druga osoba w klasie będzie miała taki sam tornister - dzięki tym modelom można się wyróżnić!

Więcej kolorowych i wygodnych tornistrów znajdziesz poniżej!

Więcej o: