Przygotuj wyprawkę szkolną dla swojego dziecka - wybierz kolorowe tornistry

Każdy rodzic prędzej czy później pośle swoje dziecko do szkoły i zetknie się z nie lada wyzwaniem - wyborem odpowiedniego tornistra. Przecież podręczniki, zeszyty, piórnik i przybory muszą się w czymś zmieścić. Jaki model wybrać, aby dziecko było zadowolone z jego wyglądu, a rodzic usatysfakcjonowany z wykonania tornistra? Mamy świetne propozycje - sprawdź!

TornisterTornister Fot. www.mojtornister.pl

Źle dobrany tornister może powodować lub pogłębiać wady postawy, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego modelu. Powinien on być przede wszystkim dopasowany do sylwetki dziecka oraz niezbyt ciężki, chociaż wiadomo, że z tym bywa różnie - podręczniki oraz zeszyty niestety nie należą do lekkich, dlatego tym bardziej trzeba zadbać o to, aby w tornistrze dziecka znalazły się tylko potrzebne rzeczy. Dźwiganie zbyt wielu kilogramów powoduje przeciążenie kręgosłupa - uszkodzeniu ulegają płytki chrzęstne między kręgami. Skutkiem tego są m.in. tzw. "okrągłe plecy", skolioza czy dyskopatia. Dla dzieci z młodszych klas najlepsze są tornistry usztywniane - pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy. Tornister powinien również dobrze przylegać do pleców w ich górnej i środkowej części.

TornisterTornister Fot. www.instagram.com/mojtornister.pl

Tornistry, które zdecydowanie przyciągają uwagę dzieci, ale także rodziców, to te firmy Mój Tornister. Polska marka współpracuje z producentami, którzy stawiają na hipoalergiczne, ultralekkie i wytrzymałe tkaniny. Te świetnie wykonane modele z pewnością posłużą dłużej niż przez jeden sezon. Ale nie tylko to wyróżnia je na tle innych modeli. Planety, kwiaty, zwierzęta, owoce to tylko niektóre z printów, jakimi zdobione są te "wypasione" tornistry. Zapomnij o jednolitych, ponurych kolorach i postaw na odrobinę szaleństwa. Twoje dziecko będzie zachwycone! Rodzicom na pewno spodoba się to, że firma dba o środowisko. Tornistry są wykonane z ekologicznych materiałów, a nawet z przetworzonych butelek PET.

TornisterTornister Fot. www.mojtornister.pl

Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy mogą przebierać w niezliczonych kolorach oraz wzorach tornistrów firmy Mój Tornister. Nawet rodzice znajdą coś dla siebie! Pojemne modele zmieszczą najpotrzebniejsze rzeczy, a przy okazji zadbają o wygodę oraz odpowiednią postawę dziecka podczas drogi do szkoły. Wybierz jeden z tornistrów i spraw, aby rok szkolny twojej pociechy był pełen koloru!

Więcej kolorowych tornistrów znajdziesz poniżej!

Więcej o: