Popularne serie LEGO w najlepszych cenach. Przeglądamy ofertę sklepów internetowych

LEGO to już kultowe klocki, którymi chętnie bawią się zarówno dzieci jak i dorośli. Wybraliśmy najciekawsze promocje i oferty na klocki z popularnych serii - Friends, Ninjago, City oraz serii filmowych.

Klocki LEGO City 

LEGO City to seria, która najmocniej czerpie z korzeni marki i jest główną odpowiedzialną za ogromny sukces marki. Możliwość budowania własnych miast, pojazdów, specjalistów i kreowanie przygód z ich wykorzystaniem ogromnie wpływa na kreatywność dziecka. Dodatkowo klocki z LEGO City są na tyle uniwersalne, że mogą cieszyć zarówno młodszych, jak starszych, a różnorodność elementów pozwala na tworzenie własnych budowli, pojazdów czy maszyn ograniczonych jedynie naszą wyobraźnią.  

Klocki LEGO CityKlocki LEGO City fot. materiały producenta

Klocki LEGO Ninjago

Ninjago to obecnie najpopularniejsza seria klocków skierowana przede wszystkim dla chłopców. Klocki doczekały się swojego serialu oraz pełnometrażowego filmu. Seria Ninjago kierowana jest zarówno do młodszych dzieci (klocki Junior) oraz do starszych. W ofercie znajdziemy zarówno roboty, pojazdy jak i budowle znane dobrze z serialu czy filmu. LEGO Ninjago to wspaniała propozycja dla wszystkich małych wojowników, gwarantujemy, że dziewczynki też będą miały świetną zabawę, a w samej serii nie brakuje również silnych kobiecych postaci. 

Klocki LEGO NinjagoKlocki LEGO Ninjago fot. materiały producenta

Klocki LEGO Friends

LEGO Friends to hitowa seria skierowana do dziewcząt w różnym wieku. W ofercie znajdziemy nie tylko klocki, ale również gadżety. Seria doczekała się także własnego serialu. LEGO Friends okazało się ogromnym sukcesem i jest najlepiej sprzedającą się serią klocków dla dziewczynek, mimo że firma miała kilka niepowodzeń. 

Klocki LEGO FriendsKlocki LEGO Friends fot. materiały producenta

Klocki z filmu LEGO Przygoda 

Film kinowy LEGO okazał się dużym sukcesem i doczekał się kontynuacji również na dużym ekranie. W filmie przedstawione zostały nowe postacie oraz historie, które stały się inspiracją do powstania odpowiedniej serii zabawek. LEGO Przygoda to nie tylko seria nowych klocków, ale również gry komputerowe, ubrania dla dzieci i inne gadżety. 

Klocki z filmu LEGO Przygoda 2Klocki z filmu LEGO Przygoda 2 fot. materiały producenta

Klocki LEGO na innych licencjach 

LEGO Star Wars, Disney, Jurassic World - to obecnie najpopularniejsze serie inspirowane filmami, ale nie zabraknie również klocków z bohaterami komiksów, jak chociażby Batman, który doczekał się również własnego filmu LEGO. Klocki z bohaterami filmów Disneya skierowane są przede wszystkim do młodszych dzieci - znajdziemy je w seriach LEGO Dublo i Junior. Z kolei LEGO Gwiezdne Wojny przeznaczone są dla starszych odbiorców i kolekcjonerów. 

Więcej o: