Co kupić dziecku na Wielkanoc? Wybraliśmy drobiazgi na zajączka do 50 zł

Co kupić dziecku "od zajączka"? Najczęściej sięgamy po niedrogie drobiazgi czy słodycze. Jeśli szukacie czegoś do 50 zł, wybraliśmy dla was kilkanaście ładnych zabawek, akcesoriów i ciekawe książki, które ucieszą maluchy w różnym wieku.

Ozdoby i drobiazgi wielkanocne

Zajączki, kurczaczki, pisanki - to dla dzieci najważniejsze symbole Wielkanocy, dlatego nic dziwnego, że znajdziemy wiele ciekawych drobiazgów, które nawiązują do tej tematyki. Tego typu prezenty najlepiej oddają charakter święta, ale możemy też pójść o krok dalej i wybrać rzeczy, przy których dziecko będzie się świetnie bawić. Polecamy wam np. zestawy kreatywne dla najmłodszych, z pomocą których przygotują własne papierowe kurczaki, filcowe zajączki czy inne ozdoby i akcesoria wielkanocne. 

Ozdoby i drobiazgi wielkanocneOzdoby i drobiazgi wielkanocne kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Maskotki na prezent do 50 zł

Innym dobrym, niedrogim pomysłem na prezent są maskotki. W sklepach znajdziemy całą masę pluszowych zająców, ale oczywiście to nie jedyna opcja. Zawsze najważniejsze jest, by kierować się gustem dziecka i dopasować prezent do jego wieku. Kupując maskotki, zwróćcie uwagę przede wszystkim na jakość materiałów, z których są wykonane. Dla młodszych dzieci warto wybierać maskotki, które mają materiałowe oczka i noski, dzięki czemu nic się nie oderwie, a małe części nie zagrożą bezpieczeństwu dziecka. 

Maskotki na prezent do 50 złMaskotki na prezent do 50 zł kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Książka dla dziecka na prezent

Zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci książki są zawsze dobrym pomysłem na prezent - przy tym są niedrogie. Książki dla dzieci mają często odpowiednie oznaczenia wiekowe, dzięki czemu łatwo jest znaleźć tytuł odpowiedni dla malucha. Możemy zdecydować się na książeczkę o tematyce świątecznej - na rynku znajdziemy wiele ciekawych tytułów - lub wybrać coś uniwersalnego, po co dziecko chętnie sięgnie niezależnie od okoliczności. 

Książka dla dziecka na prezentKsiążka dla dziecka na prezent kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Więcej o: