Nietuzinkowe tornistry dla dzieci i dorosłych - klasyka w nowej odsłonie z polskiego sklepu

Wydawać by się mogło, że tornistry wyszły w większości z użycia na rzecz plecaków. Jednak dla rodziców i dzieci, które szukają czegoś niebanalnego, a jednocześnie zdrowego dla postawy, proponujemy niezwykłe tornistry, które udało nam się znaleźć w polskim sklepie Mój Tornister.

Tornister - klasyka w nowym wydaniu

To co urzekło nas w ofercie Mój Tornister to niezwykłe podejście do produktu. W ofercie znajdziemy wysokiej jakości tornistry (i akcesoria szkolne) od takich producentów jak Jeune Premier z Belgii, Engel. z Holandii, Miniserie z Francji i Bakker Made With Love z Wielkiej Brytanii. Wyróżnia je wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz niesamowity, niepowtarzalne design. Przy produkcji wykorzystywane są lekkie, wytrzymałe materiały, a także produkty z recyklingu (np. tornistry z przetworzonych butelek PET). 

Tornister - klasyka w nowym wydaniuTornister - klasyka w nowym wydaniu fot. instagram.com/mojtornister.pl/

Jakość to oczywiście bardzo ważna kwestia, jednak dla dzieci zazwyczaj nie najważniejsza. Jednak to co od razu rzuca się w oczy w tornistrach, które znajdziemy w ofercie sklepu to ich niezwykły wygląd. Są kolorowe, pięknie zdobione i dopasowane do dziecięcych potrzeb. Zdecydowanie pozwolą naszej pociesze wyróżnić się, zwłaszcza, że wiele modeli produkowanych jest w krótkich seriach. 

Tornistry dla dzieci i dorosłych

Mój Tornister chce zachęcić nie tylko dzieci do noszenia tornistrów. W ofercie znajdziemy także modele dla dorosłych, którzy na co dzień również szukają ciekawego, niecodziennego rozwiązania. W takich modelach bez trudu zmieścimy niewielki laptop czy tablet oraz niezbędne codzienne drobiazgi. W ofercie znajdziemy również tornistry vintage - odnowione, wywietrzone i naprawione. Niektóre z nich mają ponad 40 lat!

Tornistry dla dzieci i dorosłychTornistry dla dzieci i dorosłych fot. instagram.com/mojtornister.pl/

Poniżej wybraliśmy dla was kilkanaście propozycji nowych tornistrów, które zwróciły naszą uwagę, zaś na stronie sklepu możecie obejrzeć również stare, odnowione tornistry - gratka dla miłośników stylu vintage. 

Więcej o: