Martello - polskie kocyki z imieniem dziecka. Praktyczne, piękne i oryginalne

Personalizowanie kocyki, poduszki i inne elementy wyprawki to nie tylko praktyczny, ale także bardzo oryginalny i efektowny prezent dla nowo narodzonego dziecka. Przejrzeliśmy ofertę polskiej marki Martello i wybraliśmy najciekawsze produkty z oferty.

Martello - polska marka z Łodzi

Martello to polska marka, która za cel postawiła sobie produkcję wysokiej jakości produktów z wełny i bawełny, bez użycia sztucznych włókien. W sprzedaży znajdziemy zarówno dodatki takie, jak szaliki i czapki dla dzieci i dorosłych, jednak największą cześć oferty stanowią kocyki i poduszki dla dzieci. W składzie przeważa bawełna organiczna testowanej przez GOTS oraz wełna alpak i merino. Martello dba o to, by cały proces produkcji odbywał się w Polsce, dzięki czemu firma ma pełną kontrolę nad jakością finalnego produktu. 

Martello - kocyki z imieniemMartello - kocyki z imieniem fot. materiały partnera

Martello - kocyki z imieniem i nie tylko

Naszą uwagę przykuły przede wszystkim kocyki z imieniem dziecka, które można zamówić na stronie sklepu. Poza imieniem na kocyku może znaleźć się także data i godzina urodzenia oraz wzrost i waga z dnia narodzin dziecka. To doskonały pomysł na praktyczny prezent, a jednocześnie niesamowita pamiątka. Kocyki wykonane są z najwyższej jakości bawełny, dzięki czemu mamy pewność, że materiał jest bezpieczny dla noworodka. W ofercie znajdziemy również kolorowe poszewki na pościel, na których również może pojawić się imię dziecka. A jeżeli szukamy bardziej neutralnego prezentu, to możemy zdecydować się na wysokiej jakości kocyk z wełny merino lub alpak. W ofercie znajdziemy również większe koce, nie tylko dla najmłodszych. 

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas propozycje od Martello. 

Więcej o: