Poznaj Akademię 5.10.15. - inspirujący projekt dla rodziców

Jak wspierać rozwój dziecka i poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami stawianymi przed rodzicami? Odpowiedzi na te i inne zagadnienia stara się znaleźć Akademia 5.10.15. - blog tworzony dla rodziców.

Akademia 5.10.15, marcowe spotkanieAkademia 5.10.15, marcowe spotkanie  materiały partnera Marcowe spotkanie Akademii 5.10.15. - materiały partnera

Akademia 5.10.15. - blog dla rodziców

5.10.15. to znana marka odzieżowa dla dzieci, która teraz aktywniej wspiera rodziców w codziennych wyzwaniach związanych z wychowywaniem maluchów. Na blogu 5.10.15. można znaleźć treści związane z wychowaniem, pielęgnacją, żywieniem czy kwestiami psychologicznymi, które tworzone są we współpracy ze specjalistami. Wśród gości specjalnych będziemy poznawać także znanych rodziców, którzy opowiedzą o swoich zmaganiach z pociechami. Akademia 5.10.15. współpracuje także przy tworzeniu programu Domowe Pole Minowe, w którym rodzice mogą znaleźć inspiracje na ciekawe, edukacyjne zabawy ze swoimi pociechami.

Główną ekspertką projektu oraz prowadzącą spotkania jest Małgorzata Ohme, znany psycholog dziecięcy, zaś sama Akademia działa od listopada 2017 roku. Na ostatnim spotkaniu, które miało miejsce w marcu 2018, rozmawiano o dziecięcych talentach - ich odkrywaniu, wspieraniu, rozwijaniu, a także motywacji, zdolności i akceptacji ograniczeń. Gościem specjalnym spotkania była Anna Dereszowska, a o własnych doświadczeniach opowiedziała Roksana Węgiel- zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids.

Akademia 5.10.15., marcowe spotkanieAkademia 5.10.15., marcowe spotkanie materiały partnera Marcowe spotkanie Akademii 5.10.15. - materiały partnera

Akademia 5.10.15. na pewno pomoże znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, które mogą dręczyć rodziców i to w bardzo różnych kwestiach dotyczących wychowania dzieci. Naszym zdaniem jest to więc doskonałe uzupełnienie dla działalności firmy, która stawia dzieci i rodziców na pierwszym miejscu. Przystępna forma bloga oraz krótkich video wpisuje się w aktualny, szybki tryb życia, jaki prowadzi większość z nas. Dzięki temu nie musimy poświęcać dodatkowo zbyt dużo czasu, a jednocześnie możemy w prosty sposób znaleźć informacje dotyczące ważnych dla nas tematów. 

O marce 5.10.15. 

5.10.15. działa już od 25 lat na polskim rynku i jest jedną z największych firm odzieżowych dla dzieci w naszym kraju. Ma niemal 220 sklepów w 190 miastach oraz prowadzi sklep internetowy . Marka została wielokrotnie nagrodzona oraz doceniona przez rodziców, w tym wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi. Kolekcje odzieżowe podzielone są ze względu na wiek dzieci, dla których są dedykowane - w sklepach znajdziemy propozycje dla dzieci w wieku 0-2 lat, 2-7 lat oraz 8-12 lat.

Akademia 5.10.15., marcowe spotkanieAkademia 5.10.15., marcowe spotkanie materiały partnera Marcowe spotkanie Akademii 5.10.15. - materiały partnera

Projekt 5.10.15. to bardzo ciekawy kierunek rozwinięcia działalności. Widać, że firma chce wyjść na przeciw oczekiwaniom rodziców, którzy często mogą czuć się zagubieni, będąc pod naciskiem dążenia do bycia "rodzicami idealnymi". Łatwy i przystępny dostęp do ekspertów, którzy poruszają ważne tematy dla rodziców i dzieci to coś, co warto wykorzystać i skąd warto czerpać wiedzę i inspirację.