Prezent na walentynki dla niej

To już ostatni dzwonek, by wybrać prezent na walentynki. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu, co sprezentować bliskiej kobiecie, przygotowaliśmy kilkanaście sprawdzonych pomysłów na prezent na walentynki dla niej. Znajdziecie tu propozycje dla kobiet w każdym wieku - zarówno dla mam, jak i partnerek.

Prezent na walentynki dla niej: co kupić mamie?

Mamy młodszych dzieci ucieszą się z każdego drobiazgu przygotowanego przez malucha. Najbardziej klasycznymi, ale i cieszącymi prezentami są te ręcznie robione - laurki, kartki walentynkowe czy własnoręcznie przygotowane wycinanki, pieczątki czy medale. Więcej inspiracji znajdziesz tutaj. Jednak co w przypadku, gdy jesteśmy "za starzy" na tego typu prezenty? Doskonałym pomysłem może być zaproszenie mamy na wspólny wypad do kina, teatru czy restauracji. Na pewno może ucieszyć mamę także wyjście do SPA czy jakiś przyjemny zabieg kosmetyczny. Galanteryjne drobiazgi czy biżuteria także są wspaniałym pomysłem.

Walentynkowe prezenty dla mamyWalentynkowe prezenty dla mamy kolaż redakcja, materiały partnerów

Walentynkowe prezenty dla partnerki

Prezent na walentynki dla niej nie musi być kosztowny - wiele kobiet ucieszy się z kwiatów czy drobnego upominku. Dobrym pomysłem może być niedroga biżuteria, płyta z romantyczną muzyką czy kolacja we dwoje. Perfumy są również bardzo trafnym pomysłem na prezent z okazji walentynek, ale potrzeba dobrze znać partnerkę, aby trafić w jej gust. Pomysły na wspólne spędzenie czasu, które podawaliśmy w przypadku prezentów dla mamy również doskonale sprawdzą się w przypadku partnerki - wspólne wyjście do kina czy teatru jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu w walentynki. 

Walentynkowe prezenty dla partnerkiWalentynkowe prezenty dla partnerki kolaż redakcja, materiały partnerów

Jaki prezent na walentynki dla niej będzie najbardziej trafiony? My jesteśmy zdania, że w walentynki najważniejsze jest wspólne spędzenie czasu. Możesz sprezentować bliskiej osobie niedrogi drobiazg, ale jeśli masz ograniczony budżet możesz również samodzielnie przygotować dla niej kolację lub zaproponować spacer. Poniżej znajdziesz więcej pomysłów na walentynkowe prezenty dla kobiet w każdym wieku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.