Prezent na walentynki dla niego

Walentynki tuż-tuż, ale wciąż masz szansę na zakup prezentu dla ukochanej osoby. Przygotowaliśmy przegląd, w którym znajdziesz najciekawsze propozycje na prezent na walentynki dla niego - znajdziesz tu pomysły na prezent zarówno dla partnera, jak i ojca!

Prezent na walentynki dla niego: co kupić tacie?

Młodsze dzieci dla taty mogą przygotować laurki, medale czy stempelki. Jednak jeżeli czujesz się "za stary" na tego typu prezenty, to wciąż możesz pomyśleć o prezencie walentynkowym dla ojca. Doskonałym prezentem może okazać się wspólne wyjście - do kina, teatru czy na kolację. Ucieszyć mogą także perfumy czy elegancka woda toaletowa. Panowie doceniają dobrej jakości produkty, chociaż rzadko lubią zajmować się wymianą tych sprawdzonych i długo używanych, dlatego możesz pomyśleć za tatę i sprezentować mu nowy portfel, wizytownik czy skórzany pasek. 

Walentynkowe prezenty dla tatyWalentynkowe prezenty dla taty kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. pexels

Walentynkowe prezenty dla partnera

A co jeżeli szukasz prezentu dla partnera? Wszystkie nasze powyższe propozycje będą również bardzo dobrą opcją na prezent na walentynki dla niego. Dodatkowo możemy podpowiedzieć, że panowie lubią dostawać elektroniczne gadżety, więc może fitband albo smartwatch okażą się strzałem w dziesiątkę? Dobre modele możesz dostać już poniżej 150 zł. Dobrym prezentem może okazać się także zestaw kosmetyków do pielęgnacji brody (jeśli partner ją posiada) czy nowa golarka. Inną opcją może być wspólny wieczór spędzony na degustacji wina (lub piwa) albo na relaksacyjnym masażu dla dwojga. W sklepach nie brakuje także walentynkowych gadżetów, więc może skusisz się na pasujące do siebie kubki? 

Walentynkowe prezenty dla partneraWalentynkowe prezenty dla partnera kolaż redakcja, materiały partnerów

Prezenty na walentynki to najczęściej drobiazgi, którymi przypominamy bliskim, jak są dla nas ważni. Nie musisz więc wykosztowywać się - czasami najlepszym prezentem będzie po prostu wspólne spędzenie czasu. Jeżeli planujesz jednak coś kupić, to poniżej znajdziesz więcej inspiracji na prezent na walentynki dla niego, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. 

Więcej o: