Ciepłe ubrania i obuwie dla dzieci w okazyjnych cenach

Wiele sklepów zaczęło już organizować wyprzedaże, dlatego to świetna okazja, by uzupełnić dziecięcą garderobę po okazyjnej cenie. Wybraliśmy ciepłe kurtki, swetry i buty, które możesz kupić teraz taniej.

Kurtki zimowe tanio

Porządne kurtki zimowe to spory wydatek, ale na szczęście przy obecnych obniżkach nierzadko można kupić ładne i ciepłe modele za naprawdę rozsądną kwotę. Wybierając kurtkę dla dzieci zwróć przede uwagę na to, by nie była zbyt krótka i dobrze zakrywała pupę. Weź pod uwagę także jakość ocieplenia, suwaków oraz ilość kieszeni. Warto również pamiętać o tym, że kurtka musi być po prostu ładna i wygodna, by dziecko chętnie ją zakładało. 

Kurtki zimowe tanioKurtki zimowe tanio kolaż redakcja, materiały partnerów

Niedrogie śniegowce

Śniegowce to najlepsze buty dla dziecka na zimę. Ciepłe i wodoodporne, doskonale nadają się do zabawy na śniegu oraz do codziennych spacerów do przedszkola, żłobka czy szkoły. Kupując je, podobnie jak w przypadku kurtki, zwróć uwagę na jakość ocieplenia. Ważna jest również podeszwa i wiązanie bądź zapięcia. Śniegowce warto kupić pół rozmiaru większe, by dziecko mogło swobodnie poruszać stopą, nawet kiedy włoży grubsze skarpety

Niedrogie śniegowceNiedrogie śniegowce kolaż redakcja, materiały partnerów

Ciepłe sweterki i bluzy

Ciepły sweterek na pewno przyda się maluchowi o tej porze roku. Najlepsze będą modele z naturalnej wełny lub miękkiego kaszmiru, ale te są oczywiście bardzo drogie. Na szczęście wełniane sweterki można kupić na wyprzedażach w całkiem dobrych cenach. Dla aktywnych dzieci na pewno świetnym rozwiązaniem będzie również bluza. Wygodne, kolorowe i dostępne w wielu fasonach - są doskonałym wyborem na co dzień - do szkoły czy przedszkola. 

Ciepłe sweterki i bluzyCiepłe sweterki i bluzy kolaż redakcja, materiały partnerów

Zima przyszła w tym roku do nas stosunkowo późno i na razie nie planuje zelżeć. Jeżeli więc dziecko wyrosło z zeszłorocznych zimowych ubrań, to teraz jest doskonały moment, by uzupełnić garderobę malucha. Liczne wyprzedaże i obniżki zimowej odzieży i obuwia to doskonała okazja, by za mniejsze pieniądze kupić dziecku naprawdę wysokiej jakości rzeczy i nie będzie szkoda, jeśli posłużą one przez jeden lub dwa sezony. Poniżej znajdziecie więcej zimowych ubrań i butów dla najmłodszych w dobrych cenach. 

Więcej o: