Zimowe kurtki i kombinezony dla dzieci - wybraliśmy propozycje dla dzieci w różnym wieku

Aby mrozy nie zaskoczyły twojego malucha, odpowiednio wcześniej zadbaj o zakup zimowej kurtki. Już teraz temperatura gwałtownie spada, dlatego jeżeli jeszcze nie macie okrycia na zimę, skorzystajcie z naszego przeglądu.

Kurtki zimowe dla maluchów 

Dzieci często niechętnie zakładają grube zimowe kurtki, dlatego warto poszukać modelu, który również im przypadnie do gustu. Wybranie koloru czy wzoru z ulubioną postacią może pomóc przekonać dziecko do puchowego okrycia. W przypadku mniejszych dzieci bardzo ważny jest komfort, ponieważ maluch może bardzo głośno i dosadnie dawać do zrozumienia, że kurtka mu nie pasuje.

Kurtki zimowe dla maluchówKurtki zimowe dla maluchów Kurtki zimowe dla maluchów (kolaż redakcja, materiały partnerów) Kurtki zimowe dla maluchów (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Dziecięce kurtki narciarskie 

Dzieci są zazwyczaj bardzo ruchliwe i powinny dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu również zimą. Dlatego wygodna i wytrzymała kurtka zimowa będzie dla nich doskonałym rozwiązaniem. Bez trudu znajdziemy w sklepach ogromny zarówno modeli dla dziewczynek, jak i chłopców. Kurtki narciarskie wbrew nazwie sprawdzą się także przy wszystkich innych zimowych aktywnościach, a także zapewnią dobrą ochronę podczas dużych mrozów. 

Dziecięce kurtki narciarskieDziecięce kurtki narciarskie Dziecięce kurtki narciarskie (kolaż redakcja, materiały partnerów) Dziecięce kurtki narciarskie (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Zimowe kombinezony na mrozy

Na mrozu oraz na wszelkiego typu wyjazdy zimowe świetnie sprawdzą się kombinezony. Zimowy kombinezon to także doskonałe wyjście w przypadku najmniejszych dzieci - noworodków i niemowlaków. Zapewni doskonałą ochronę przed chłodem i wiatrem, nawet jeśli dziecko spędza spacer w wózku. Czasem rodzice mogą mieć problem z ubraniem dziecka w kombinezon - w takim wypadku można kupić model dwuczęściowy, w skład którego wchodzą spodnie na szelki oraz dłuższa kurtka. To rozwiązanie jest doskonałym kompromisem pomiędzy typowym kombinezonem a zwykłą kurtką. 

Zimowe kombinezony na mrozyZimowe kombinezony na mrozy Zimowe kombinezony na mrozy (kolaż redakcja, materiały partnerów) Zimowe kombinezony na mrozy (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Wybierając kurtkę dla dziecka, patrz przede wszystkim na jakość materiałów oraz materiał izolujący. Najlepszy będzie puch, ale będzie on też najdroższy. Poniżej prezentujemy jeszcze kilkanaście modeli kurtek i kombinezonów dla najmłodszych. 

Więcej o: