Stroje na Halloween dla dzieci w dobrej cenie [PRZEGLĄD]

Jak przebrać dziecko na Halloween? Od przebrania zależy w dużej mierze to, czy dziecko będzie dobrze bawić się podczas przedszkolnej lub szkolnej zabawy. Zobaczcie najciekawsze stroje na Halloween dla dzieci w dobrych cenach.

Stroje na Halloween dla chłopców

Wybór przebrania na Halloween dla dzieci to zwykle duże przeżycie dla najmłodszych. Chłopcy zdecydowanie częściej wybierają kostiumy na Halloween, które mają budzić grozę. Piraci, szkielety, duchy - to najbardziej klasyczne propozycje. Popularne są także stroje Halloween dla dzieci inspirowane postaciami z kreskówek, komiksów, czy kultowych filmów, jak chociażby Gwiezdne Wojny. Dobrym pomysłem może być też przebranie ninja lub rycerza. 

Stroje na Halloween dla chłopcówStroje na Halloween dla chłopców Stroje na Halloween dla chłopców (kolaż redakcja, materiały partnerów) Stroje na Halloween dla chłopców (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Stroje na Halloween dla dziewczynek

Dziewczynki chętnie wybierają stroje księżniczek, czarownic czy ulubionych postaci z bajek. Jeżeli szykujecie się na Halloween w przedszkolu lub w podstawówce, zwróćcie też uwagę na to, by kostium był dla dziecka wygodny. Długie suknie są efektowne i z pewnością spodobają się wielu dziewczynkom, ale warto się zastanowić też nad tym, czy w takim kostiumie dziewczynka będzie mogła brać swobodnie udział we wszystkich zabawach. 

Stroje na Halloween dla dziewczynekStroje na Halloween dla dziewczynek Stroje na Halloween dla dziewczynek (kolaż redakcja, materiały partnerów) Stroje na Halloween dla dziewczynek (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Stroje na Halloween dla nastolatków

Przebranie na Halloween dla dzieci to wyzwanie, ale nastolatki są jeszcze bardziej wymagający. Często zależy im na tym, by zrobić dobra wrażenie podczas zabawy także na znajomych, dlatego warto pozwolić nastolatkowi wybrać strój samodzielnie. Warto przypilnować, by kostium był stosowny, zwłaszcza jeśli zabawa odbywa się w szkole, ale można również zachęcić do kreatywności. Strój współczesnego wampira albo nowoczesnej wiedźmy nie wymaga dużo przygotować, a makijaż czy akcesoria mogą stworzyć świetny efekt. 

Stroje na Halloween dla nastolatkówStroje na Halloween dla nastolatków Stroje na Halloween dla nastolatków (kolaż redakcja, materiały partnerów) Stroje na Halloween dla nastolatków (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Stroje na Halloween dla dzieci - jak zrobić je samodzielnie?

Jeżeli nie chcecie kupować kostiumu, który przyda się tylko podczas jednej nocy w roku, możecie wykonać kostium samodzielnie z ubrań dziecka, które ma już w szafie. Można zainspirować się postaciami z bajek czy książek i przenieść je do współczesnego świata. Maski czy akcesoria również dosyć łatwo wykonać samodzielnie, a w internecie znajdziecie pomocne poradniki i wideo, dzięki którym stworzycie gadżety, które zachwycą nawet najbardziej wymagających maluchów. Starajcie się włączyć dziecko w przygotowania kostiumu i pozwólcie mu na kreatywność, a być może samo wymyśli wspaniały kostium. 

Więcej o: