Co kupić świeżo upieczonym rodzicom? Te prezenty na pewno się im spodobają, a w dodatku są praktyczne

Jeśli twoi znajomi właśnie zostali rodzicami, pewnie zastanawiasz się, jaki prezent ucieszyłby ich najbardziej. Szukaj wśród pomysłowych gadżetów, które rozbawią, ale też ułatwią życie. Podpowiadamy, co warto kupić.

Pomysłowa koszulka dla rodziców i dla dziecka

Komplet koszulek z zabawnym nadrukiem czy śmiesznym hasłem to uroczy prezent dla młodych rodziców. Jeśli planują rodzinną sesję zdjęciową, taki strój będzie dodatkowym zabawnym akcentem na zdjęciu. Szczególnie przy pierwszym dziecku, dumne mamy i tatusiowie ulegają czarowi takich gadżetów i ubierają swoje pociechy w śpioszki z hasłem "mój tata jest najlepszy".

Kolaż/pl.pinterest.com/hsteffan/Materiały partnera/Pomysłowa koszulka dla rodziców i dla dziecka

Poduszka do karmienia

Poduszkę do karmienia docenią nie tylko mamusie, ale i tatusiowie. Dzięki ergonomicznemu kształtowi ułatwią karmienie dzidziusia, odciąża plecy, redukując napięcie mięśni szyi i karku. Poduszka stabilizuje również przedramiona, dając im wygodne podparcie, dzięki czemu rodzice bezpiecznie ułożą swoje dziecko do karmienia. To gadżet potrzebny, ale nie obowiązkowy - możliwe, że twoi znajomi jeszcze go nie mają i ucieszą się z prezentu.

Poduszka do karmieniaPoduszka do karmienia Kolaż/sklep/fasolka-motherhood-1/Materiały partnera/Poduszka do karmienia Kolaż/sklep/fasolka-motherhood-1/Materiały partnera/Poduszka do karmienia

Praktyczny termos

Choć może się to wydawać za wcześnie na taki prezent, warto o nim pomyśleć już teraz. Niemowlę karmione mlekiem mamy, dostaje to, co dla niego najlepsze. Jednak moment rozszerzania jego diety przyjdzie szybciej, niż myślisz. Dobry termos utrzymuje temperaturę jedzenia przez kilka godzin. Dzięki temu smaczna przekąska zawsze będzie świeża i pyszna. Łatwo go utrzymać w czystości myjąc tradycyjnie w ciepłej wodzie z płynem.

Praktyczny termosPraktyczny termos Kolaż/www.originalsqueeze.com/Materiały partnera/Praktyczny termos Kolaż/www.originalsqueeze.com/Materiały partnera/Praktyczny termos

Zobacz inne zabawki idealne na prezent: