Wygraj wózek Quinny i skompletuj wyprawkę dla noworodka razem z Zalando

Skompletowanie wyprawki dla maluszka, by był przygotowany na swoje pierwsze dni życia, spędza często sen z oczu przyszłych rodziców. Zalando wyszło na przeciw oczekiwaniom rodziców i podpowiada, co kupić na początek. Dodatkowo sklep przygotował konkurs dla przyszłych rodziców pełen wyjątkowych nagród.

Ubranka na pierwsze dni noworodka 

Lista niezbędnych rzeczy będzie się nieco różnić w zależności od pory roku, kiedy maluch przychodzi na świat. Jednak warto pamiętać o najbardziej podstawowych rzeczach, w tym: 4-6 par body, 3-4 pary śpioszków, czapeczce, skarpetkach czy sweterku. Sklep internetowy to dobre miejsce, by rozpocząć kompletowanie wyprawki, ponieważ poza szeroką ofertą ubrań i akcesoriów możemy znaleźć na stronie także garść porad, które pomogą nam przygotować się na przyjście nowego członka rodziny. Jeżeli też mamy możliwość, warto przyjmować używane ubranka po znajomych dzieciach. Maluchy bardzo szybko wyrastają i wiele z tych ubranek nigdy nie było noszonych. 

Ubranka na pierwsze dni noworodkaUbranka na pierwsze dni noworodka Ubranka na pierwsze dni noworodka (kolaż redakcja, materiały Zalando)

Ubranka na pierwsze dni noworodka (kolaż redakcja, materiały Zalando)

Niezbędnik noworodka

Poza ubrankami czy artykułami higienicznymi, maluszek będzie potrzebował jeszcze wielu innych rzeczy. Na licznych forach dla młodych rodziców warto zapoznać się z opiniami innych, którzy za sobą mają już kompletowanie wyprawki. Zdania, co do tego co jest niezbędne, a co jedynie przydatne, są podzielone i ostatecznie będziemy musieli sami sobie odpowiedzieć na to pytanie. Co warto wziąć pod uwagę? Przede wszystkim warto poświęcić trochę czasu na dobór łóżeczka i materaca dla maluszka. Przydatne są również akcesoria do karmienia i nawet jeśli karmisz piersią, warto rozważyć zakup butelki czy smoczka - uspokajacza. Można także wcześniej skontaktować się ze szpitalem, w którym planujemy urodzić i zapoznać się z ich wytycznymi, co do szpitalnej wyprawki. Aby mieć pewność, że wszystko udało wam się skompletować, możecie skorzystać z pomocnej listy, którą przygotowało Zalando:

Checklista - wyprawka dla noworodka >>>

Niezbędnik noworodkaNiezbędnik noworodka Niezbędnik noworodka (kolaż redakcja, materiały Zalando) Niezbędnik noworodka (kolaż redakcja, materiały Zalando)

Bezpieczny, praktyczny, stylowy - wózek idealny

Bardzo ważną częścią każdej wyprawki jest oczywiście wózek. Na rynku roi się od różnorodnych modeli, jednak najważniejsze jest, by wózek zapewniał dziecku bezpieczeństwo i komfort, a przy tym łatwo się prowadził i był poręczny dla rodziców. Dobrze jest, aby wózek był wielofunkcyjny, np. miał możliwość zamontowania fotelika samochodowego na ramie. Wcale nie trzeba przy tym rezygnować ze stylowego wyglądu. Zalando przygotowało konkurs, w którym możecie wygrać nowoczesny wózek Quinny Zapp Flex Plus. Ten model idealnie posłuży maluchowi już od pierwszych dni życia w połączeniu z przenośnymi fotelikami Maxi-Cosi dla niemowląt lub z gondolą Quinny Lux.

Bezpieczny, praktyczny, stylowy - wózek idealnyBezpieczny, praktyczny, stylowy - wózek idealny Bezpieczny, praktyczny, stylowy - wózek idealny (fot. Quinny) Bezpieczny, praktyczny, stylowy - wózek idealny (fot. Quinny)

Jak wziąć udział w konkursie?

Wybierzcie produkt z oferty Zalando, bez którego nie wyobrażacie sobie wyprawki dla noworodka i uzasadnijcie swój wybór w specjalnie przygotowanym formularzu. Do wygrania jest wózek Quinny Zapp Flex Plus oraz inne atrakcyjne nagrody.

Więcej o konkursie znajdziecie tutaj >>>